Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

CI GA NI MA

SRECAN OSMI MART SRECAN OSMI MART SRECAN OSMI MART!!!!!

квоутед фор хистори.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

U cetiri sam krenuo da pijem na poslu, posto svakog petka tucemo pivo (imamo gomile omih mini buradi i neke hladilice-tocilice). Sad sam relaksiran i polako putujem doma! Sutra radim na sajmu zaposljavanja kao reprezent firme i vrbovacu samo dobre picke!

Link to comment
Share on other sites

Konačno sam uhvatio svinje drugare u hasu, sedam komada :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo ga i Bambi hasa sad [:)]

2cfzln8.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

од колико часова баскет?

Nema nista od toga...neka kisica ipak sutra prognozirana, a lesko ide negde po novogodisnji bj (doduse u martu), pa cemo da odlozimo za sledeci lepi vikend :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ЉУУУБАВ МИ СРЦЕ МОРИ

ДУУУША МИ ЖЕЉОМ ГОРИ

ЗА ТВОЈИМ ОЧИМА

ЗА ТВОЈИМ УСНАМА

ДАНИМА

И

НО ЋИ МААААА

ИДЕМО, САМО ЈАКО!

  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...