Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jeste slava i hladno i sve, ali kladim se da ima dosta teletabisa koji su se posakrivali po kućama jer se plaše kraja sveta. doduše, takvi uglavnom i ne idu uveče u grad, tako da ne znam koliko su doprineli praznim ulicama i kafanama.

Link to comment
Share on other sites

na prvoj u ponoc nestalo slike za vreme javljanja novinara iz meksika. kad se pojavila, kaze car iz meksika "bas sam se uplasio kad sam vas izgubio". kompletna "fora" teski transfer neprijatnosti

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

jebote bio sa ortakom na pivu sad i grad je sablasno prazan...nigde nikoga na ulicama, kafici prazni, gore nego kad je bilo ono pomracenje sunca '99...narod je odlepio konacno

eto verodostojnog izvestaja od strane mr squarea!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

predobro je kad se "obrne krug" pa neki ortaci iz srednje koje nisam video sto godina svrate i onda pričamo kako smo bili retardi u gimnaziji i smejemo se.

sutra moram biti jak, i uveče i preko dana, spremi se trpy sve programerke ćemo vam uzeti :(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

vec tri dana me lomi prehlada, prekjuce i danas sam je sabio 6 kilometarskim brzim pesacenjem, tako da mislim da sam fasovao upalu pluća.

ko me jebe kad nisam drkao ispod ćebeta i jeo luka i rakije

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Samo beli lukac! Secam se, pricala mi jedna zena na pijaci pre n godina, ona i njena deca pojedu po glavicu belog luka dnevno. Klinci to jedu kao jabuku, navikla ih od malena. Zapravo sam tako i uleteo u spiku, posto su klinci bili "jao jao, kupi nam lukac mamaaaaa" sve upiruci prstom u onaj vezeni lanac beloga. I kaze ona, klinci (tipa 8-11 godina ako se dobro secam) se nikad nisu razboleli, n-i-k-a-d, a i ona ne pamti kad je prosli put isla kod lekara od kada to hasa, a kapiram da je hasala preko deset godina.

Sto volim da dajem savete kojih se sam ne pridrzavam! Javi kako ide, ako poslusas.. :D

Link to comment
Share on other sites

ma ja poslednjih tipa 20 godina cim osetim da me lomi, odem kupim slanine, sava leba, luka i od kad se pojavio sumeci aspirin sa vitaminom c. rakiju imam.

fap, luk, slanina, rakija, tusiranje, fap, luk, slanina, rakija, tusiranje, oblozi od rakije, uzaludni fap dok ne zaspim, sutra sam ko nov.

nego sad nisam mogao da uzmem slobodan dan, bas sam i obecao da cu neato uraditi, a posto sam retos danas sam od komtrejda pesacio do bezanije bas bas brzim hodom/trkom i sad je ono, ode grlo.

da popijem i vitamin c

tj sumeci aspirin sa vitaminom c

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa preznojis se, ono bukvalno sto bi babe rekle iznojis viruse! i obavezno promenim posteljinu i cistu pidzamicu obucem izmedju 2 tretmana!

o evo ga i rebel čita, on sve ovo radi samo umesto fapovanja toči miro

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

нећу, прошао сам поред храма, ту сам осетио мир и спокој ка мојем имуном систему

inace jos je cudno da ja kada se razbolim postajemrazvratna gladna ala i jedem jedem jedem, kao da imam rupu u stomaku koja vice jos jos jos.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...