Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jedno pitanje za drugare vernike, možda sam već i pitao na ruru, ne sećam se, pošto sam mnogima slično pitanje postavio - da li je žaba posna?

Зашто би била лол? : ) Ако је то што уме да заблеји и у води, онда је и крокодил постан : )))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.mondo.rs/s271515/Zabava/Ruza_hrvatska_usred_Beograda.html

negde na polovini koncerta u Kombank Areni, pred desetak hiljada ljudi, pevač Mladen Bodalec rekao je da pozdravlja, kako je naveo,"specijalnog gosta", gradonačelnika Zagreba Milana Bandića, koji je bio u jednoj od loža dvorane, i začulo se "Ružo hrvatska"

JEBI GLUPE SRBE

JE BI

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Зашто би била лол? : ) Ако је то што уме да заблеји и у води, онда је и крокодил постан : )))

savketova logika:D

pa valjda je riba posna zbog one price kako je isus nahranio 5k ljudi sa 3 ribe ili kako vec...nema to veze sa vodozemcima i ribama:D

Nije moja logika. Pitao sam to, jer su na nekim posnim slavama gde sam išao služili i pohovane lignje, a onda sam negde čuo da su sve hladnokrvne životinje (gmizavci, ribe, vodozemci...) posne što se tiče ishrane vernika.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ponekad i prasici i jagnjici ako su vernici popovi :tf:

Cekajte, jel moguce da su odvratni smradovi pevali ruzu hrvatsku? Ili se cula sa razglasa? Ili je neko viknuo ruza hrvatska?

Meni je NEMOGUCE da su to pevali.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Не знам шта ти је немогуће, дошли ликови да тролују југоносталгичне ликове и решили да истролују још мало, кад већ могу. Видиш да су повели и градоначелника да побједоносно сједи над покореним Београдом док певају лили марлен лол:) Мислим, све ми је толко троласто и логично да не знам шта те буни:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Томпсона не могу (још) јер је отворено анти-српски, усташа и шта све не, али глорификовање Хрвацке, олује или чега год могу да фурају јер је позитивистички установљено и то је једна логичка смицалица којом може да се доведе отприлике све осим Томпсона и довешће се, јер се ми више ложимо на екс ју него рвати. А Томпсон ће да фоловује кад се још мало истрипујемо са гилт трипом, да можемо покајнички и самокритички слушат глазбу некада угњетаваног слободољубивог народа.

Оно што мене буни је што сте сви одједном заборавили да је код нас увек био пун курац урбаних геј хипстера, несигурних лезбејки и ликова са лол перцепцијом, а да не помињем југословен ликове којих има, фазон, једино код нас. И да цео процес ујебавања, поред спољашњих ликова, спроводе и рандом џоови и то на свакодневном нивоу и несвесно.

На свако од седамдесет ширења чмара годишње ћете да неверуете?:) Ал мислим, стварно их има седамдесет годишње и тако је већ икс година, ко да је ово највеће и најгрђе. Мислим, јесте омг на некој апсолутној скали, али ваљда репетицијом човек престане да има запањујућу реакцију (не у смислу интензитета, већ у смислу изненађености и неверице). Кад Амери нападну неку земљу са нафтом, ваљда нисте у фазону ''јеботе не верујем'' него ''јебем им матер'' или шта већ.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne ja racionalno ne verujem dve stvari :

Da su tako jadni da takvu provokaciju urade

Da publika nije napustila salu

Nemam ja problem sa koncreptom da dodje kazaliste, cudi me da nije bilo vise ljudi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Па не, баш и причам о том концепту о ком ти причаш. Казалиште је виђен прокроацки бенд, да се тако изразим. Није то, фазон, Црвена јабука и Парни ваљак, па као тај рад, ајмо да се јебемо уз ''то ми ради'' у тексас јашама и да се сећамо оне рибе са екскурзије и боли нас курац.

Мислим, нису Томпсон, али капирам да им је заискрило у оку кад су смишљали какав ће да им буде церт, док су ови други које сам поменуо у фазону хеј хај ајмо пјеват хитове. То је ипак мало другачији вајб.

Чак и јебени Мерлин је по том концепту мањи трип, јер је он само кењо нешто антисрпски, али му то није генерални вајб, па је после срао да је то било манито у вријеме рата и те форе не би ли се огребо за кеш, па је онда био церт и пево је ''ај те јебем на месечини'' и двоје су се тако смували. То је ипак неки други приступ, ови су поносне рватине ван хандрд прцент и одрадили су готиван отаџбински трол или шта већ којим ће се поносити њихови унуци док буду служили у петом сајбер усташком корпусу 2084:)

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma znam, ali i merlin je bio idiot (i ostao ofc) kao sto se i corba debilise, kao sto je i stublic papan, kao i psihomodo pop (isto su valjda bili ovde ali nisu provocirali iako su pocetkom rata pevali moja zemlja hrvatska) ali kapiram ja da ce uvek biti mesta za svakog ocvalog dopemana kome zafali kesa pa dodje vamo.

Sa te strane kapirao sam da ce biti krcato kazaliste jer je masa ljudi koja se lozila na njih, a posebno sada sa "sjecanjem na 80ete" gde svi pomalo zaboravljaju da je kazaliste imalo mozda 1 ok album, ostalo je folk realno gledano.

Ali taj bezobrazluk. Mislim ja sam pristalica teorije pticijeg jata, i meni je skroz normalno i sto je Gobac pevao o hrvatskoj, i stublic i ovi pacenici (oduvek su mi bili najjadniji bend na svetu, kad ih cujem bljuje mi se) jer prosto ides sa masom i sa svojima. Nisam ja ocekivao da hrvat 1990 nosi maijcu 1389 CCCC, meni je sve to ok.

Ali opet mamu im bezobraznu, a sve smo sami krivi

Ustvari lupam ber i ja, pa na svakoj folk zurci oko pola 12 kad jos postoji nada da nece zavrsiti sa setom pesama iz krajine, ovo je bio najhit

Inace najgluplja pesma ikad, koji cemer

ali komentari ispod spota o jebeote :) Primitivizam nikad ne umire

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Не, да се разумемо, ја готивим све те песме, чак и ове кише јесење:) по некој ''био сам мали дужности'':) Али бих се задржао на винампу што се тиче неких (већине) извођача јер, иако постоји тај трип птичјег јата, ту има градације ипак, а и контекста.

Па је тако Мерлин болид, али шта год он кењо и колико год био у неким емо фазонима и када, он тако иде и сере, да кажем без неког идеолошког трипа него ето, понесе га трип или шта већ, па се напржи на нешто, што ти кажеш, неће хрват да носи 1389 мајицу 94. и те форе.

Међутим, казалиште или филм су нека друга прича ипак, по неколико фактора, што рл, што пјесмичних и од њих бих очекивао овакве просере.

Без улажења у то да ли је то оправдано или не (откуд знам дал је Стублићу неко спалио радион'цу и закло матер деведес треће), поента је што просто не треба да се трипујемо са њима и то је то. Из очигледних разлога, јелте. А кад их позовеш да ти узму паре, онда јебига баш.

По тој линији је и Мерлин нешто друго, а камоли неки весели дјечарци а ла парни ваљак.

Па би тако Мерлин, да је неки рат, испиздео, па би отишао изнервиран на свој блог и реко ''јебем вам матер Срби, ишо сам пешке у студио данас, нема бензина'', а госн Боговић би се упарадио, зачешљао и водио своје аријевске синчиће да се упишу у СС добровољце:) У том вајбу је разлика.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zapravo merlin je radio gore stvari.

I bogovic je napustio kazaliste davno, zapravo mislim da nije imao nacionalne ispade i bio je najtru punker

No kapiram sta hoces da kazes, ali srbin ne zna za gradaciju, on oce na ninu badric jer je neko na city tv reko da to valja a i istok i stanija su to retvirovali.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...