Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije bas vest o kolima novim, ali me je zasmejalo sta ljudi stavljaju kao vesti na popularnim sajtovima, mozda je pre i za njuz topik :(

 

FAS isporučio 22 vozila lancu Metro

 

Jeb'o zemlju kad je kupovina 22 vozila postala vest za naslovnu stranu... 

 

Inace jel zna neko koji je kontingent vozila iz Fiata odobren za Rusiju, nesto su pricali oko 10.000? Mada mislim da je i par hiljada godisnje previse jer taj auto nema sanse tamo da se prodaje...

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nije bas vest o kolima novim, ali me je zasmejalo sta ljudi stavljaju kao vesti na popularnim sajtovima, mozda je pre i za njuz topik :(

 

FAS isporučio 22 vozila lancu Metro

 

Jeb'o zemlju kad je kupovina 22 vozila postala vest za naslovnu stranu... 

 

Inace jel zna neko koji je kontingent vozila iz Fiata odobren za Rusiju, nesto su pricali oko 10.000? Mada mislim da je i par hiljada godisnje previse jer taj auto nema sanse tamo da se prodaje...

 

Hetleroviću brate, valjda si ti čuo za PR :)

 

Ne bi to B92 objavio samostalno kao vest, da nemaju ške od FAS-a.

Link to comment
Share on other sites

Ma kapiram ja PR, ali je vest smesna sama po sebi, vise dodje negativno. Mislim cak i na nasem trzistu se proda 20 hiljada kola godisnje, kakva je vest da je neko isporucio 0,1% toga? A i ono mislim da Telenor ima na svom parkingu bar 50ak onih novih Brava, sta ce biti sledeca vest - Telenor odvezao sve svoje Fiate na veliki servis koji je uspesno obavljen? :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 A i ono mislim da Telenor ima na svom parkingu bar 50ak onih novih Brava, sta ce biti sledeca vest - Telenor odvezao sve svoje Fiate na veliki servis koji je uspesno obavljen? :) 

 

To možda ne, ali nemoj da se iznenadiš nekoj tipa "Telenor odvezao 50 Brava na redovan servis posle 5 godina korišćenja - serviseri u šoku jer nisu imali nikakvog posla, samo su filtere zamenili! "Ja ovako nešto nisam video za života", rekao nam je vidno uzbuđeni Stanislav Ekumen, koji već 30 godina radi u AK Voždovac, gde su vozila odvezena na servis".

Link to comment
Share on other sites

glavna fora kod ove nove mečke je to što napred nisu ni ksenon, ni LED svetla, već laser!

ona ujedno imaju i funkciju projektora, te unutra možete pustiti film koji će se preko svetala projektovati na neku ravnu površinu ispred kola... krejzi staf

 

al pak sa druge strane imamo ovaj novitet:

 

BMW X4

 

902106_10151529366118180_1479149295_o.jp

 

483736_10151529366053180_1875305809_n.jp

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ја колико сам гледао Евок је и релативно озбиљан теренац и ОК друмски аутомобил. БМВ Х6 није био ни спортиста, ни теренац ни ауто за сваки дан - да не кажем скупо ђубре. Ако не промене нешто ни Х4 неће бити озбиљан конкурент, сем ако се човек не ложи на надркан изглед Х4 или Х6.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni odvratno izgleda ovaj Mercedes sa prednje strane, dok mi je sa bokova i zadnje sasvim ok. BMW X4 definitivno smanjen X6, ali me bas me zanima cena.

Trebalo bi da košta ko Evoque, ali ne treba gledati cene kod nas pošto Grand Motors jako bezobrazno dere (osnovni model Evoque-a je za 6.000 evra skuplji nego u Nemačkoj). Znaci, oko 36-37 hiljada pa naviše.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ne znam da l je bilo, al meni je ovo sjajan toyotin istup :)

 

1.5 motor, 98 KS

 

ZdnKjFn.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da košta ko Evoque, ali ne treba gledati cene kod nas pošto Grand Motors jako bezobrazno dere (osnovni model Evoque-a je za 6.000 evra skuplji nego u Nemačkoj). Znaci, oko 36-37 hiljada pa naviše.

Pa ono, ali da imam te pare mozda bi najpre uzeo nekog Audija tipa Q3 ili Q5 :)))

Edited by agrsv
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...