Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene zanima ova kontrola sudara, šta oni podrazumevaju pod greškom vozača i šta su tačno situacije u kojima garantuju 100% sprečavanja sudara. Dosta smela izjava osim ukoliko je ne prati dve strane kucanog teksta sitnih slova izuzetaka :)

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da cemo ovu mecku videti na beogradskim ulicama u najnadrkanijoj varijanti koliko ovih dana :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Лепо је то хибрид и ефикасно и зелено, него када ће АМГ верзија? :)

Исто питање као и Лаки. Зар Мерцедес већ није уградио неки сличан систем који прати дешавања около и кочи и пази да се не деси судар? Додуше, мора да се укључи прво :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se desilo da mi se neki onaj tunel za vazduh koji snabdeva motor vazuhom (doh), olabavio malo i motor je usisavao vazduh ne samo kroz tunel, nego i sa strane. A poshto je senzor koji vodi rachuna o pritisku vazduha u tom tunelu skapirao da kroz tunel ide manje vazduha nego shto bi motoru trebalo, on je ukljuchio jache kompresor koji je u motor gruvao vishe vazduha nego shto treba. Rezultat je bio da se motor gushio... Tako da elektronika ume da zajebava ponekad.

 

Ali generalno sam se ubedio mnogo puta da je elektronika vishe "u pravu" nego "u krivu", a uglavnom je problem onaj koji sedi za volanom...

 

ma oke, malo sam karikirao :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Realno to je ljudima auto za zajebanciju, ako je poznat vlasnik to samo po sebi ne mora biti nikakav problem, naprotiv. Doduse verovatno mu je i cena zato malo visa. 

 

Tipa moj bivsi kolega je prodavao skoro Golfa V kojeg je vozio njegov cale, 2009. godiste, presao 35.000, tipa ja sam za isto vreme presao 75.000, ali jebiga, covek penzioner, ne ide nigde. Kupovina od koliko-toliko poznatog vlasnika je uvek dobra opcija. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko zainteresovan, komšija prodaje Audi TT.

2007. godište, prvi vlasnik, 2,0 turbo TFSi 200 KS.

prešao samo 17.000 km, kao nov je

 

4192a-car-audi-tt-1.jpg

to ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas3281128/audi_tt_turbo/ ?

odlična je cena za naše uslove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hahah jeste jeste, to je taj :)

ako je iko zainteresovan ili zna nekoga ko bi mogao biti, evo ja garantujem za taj auto, stvarno je odlična prilika za kupovinu kome se tako nesto svidja! 

lik ga je stvarno malo vozio, nijednu zimu nije vozen i za sve to vreme je ili bio garaziran ili pod mušemom.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

hahah jeste jeste, to je taj :)

ako je iko zainteresovan ili zna nekoga ko bi mogao biti, evo ja garantujem za taj auto, stvarno je odlična prilika za kupovinu kome se tako nesto svidja! 

lik ga je stvarno malo vozio, nijednu zimu nije vozen i za sve to vreme je ili bio garaziran ili pod mušemom.

 

au pa to ne valja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...