Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

Jbm li ga, u konkurenciji e1 i e6, stvarno ne znam kako je ovo najgori film do sada. Return je bukvalno negledljiv

cek cek, povrtaka dzedaja je negledljiv? :(

Mislim ako tako sada krenemo u analizu, jedini zaista dobar film iz sw serijala je imperija uzvraca udarac, nova nada je samo bio pravi film u pravo vreme na pravom mestu.

Sto se delova 1-3 tice, revenge je odlican, prva dva su za negledati

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

odjenimo se poput medvjedića i radosno trckarajmo shumama i proplancima endorovog shumskog mjeseca ;oD

inace, za mene 5>4>3>6>>>1>x>7>y>2, a zavisno od raspolozhenja varira da li se kategorija "govna najveca" ubacuje na poziciju x ili y  ;o>

Link to comment
Share on other sites

meni je sedmica daleko pozitivnije iznenadjenje od 1,2 i 3 i to mozda jer su mi ocekivanja bila mnoooogo veca tada

(a mozda je vec tada trebalo radnju smestiti u drugo vreme i mesto)

u medjuvremenu sam pustio da za star wars decak u meni preuzme logiku, a i filmovi se prave i za nove generacije i to je sasvim ok

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

u svakoj sali pola zbilje, ali upravo ta konotacija, da je kylo whiny fanboy surogat, govori o tome sta dizni i jarbrams misle o svim fanovima (i to svima nama ubacenim u isti kosh - i vama sto volite ep 7, i meni koji ga gledam manje ili vise naklono u zavisnosti od raspolozhenja i onima koji kao Dandy ne mogu da ga odgledaju do kraja) taj stav "ako nam se ne divite na prosečnom plagijatu onda ste najgora deca" je veoma zreo, zaista =o))

inace, koliko god da je u ep1 jarjar uvredljiv i koliko se jezhim od kid-pod-racer-anakina i midihlorijana, meni je mnogo gore da mi neko ubaci u blebnder ep4 i 5 i doda 10 novih likova i to pokusava da mi servira kao novi film...ni ostali filmovi u serijalu se nisu pokidali od originalnosti, ali se nazire da je ludi džordž bar pokušavao...nekad tragično kao u ep2, nekad sasvim ok kao u ep3...sa druge strane, ep 7 meni odiše političkom korektnošću i bezličnim "pravio me komitet"-vajbom

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

da je snimljeno nesto originalno, svi bi kukali kako nema trunke ono starog smeka

izadje prvi deo ove trilogije koncipiran kao omaz prethodnim delovima, pljuje se jer nije dovoljno originalan

realno nema nista gore po razvoj filma bas kao i kod igre, nego udovoljavati fanovima, a svedoci smo da je sasvim ok hejtovati, pa se svi ti vapaji da je film toliko los zapravo gube u tom trendu sto nije dobro jer ne mozes vise ni naci pravu kritiku a da ti se ne smuci

Edited by G!!!
  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jedna stvar su duh i atmosfera a druga je prepisivanje plotlinea i stavljanje naglaska na pogresne stvari ("misterije"/spanska serija aspekt/ko je kome shurnjaja, zaova ili vec ne znam kakav tajni rodjak)

case in point - serije clone wars i rebels - duh na mestu, a price "nacelno" nove (i mnoge od njih sa prepoznatljivim likovima) i cesto je njihova epizoda od 22 min zaokruzenija tematski i narativno nego ovaj film od 2+ sata

inace, statisticki gledano, kritika ep7 na netu ne postoji 
svi su se univerzalno slozili da je film super i najbolji i bla bla...
film jeste tehnicki vrhunski i vrlo je zabavan, ali je i dalje suvi prosek i prezhvakavanje prethodno vidjenog jer kad ti je primarni cilj zarada onda podilazis najmanjem zajednickom imeniocu (pa cak i takav ima zjapece rupe u scenariju i prikazuje u par navrata elementarno nerazumevanje naucne fantastike =o(

Link to comment
Share on other sites

clone wars je vrlo interesantan, koliko je onaj dugometrazni cgi film jadan toliko je sama serija vrhunski solidna
sicno tome, pocetak rebelsa je gotovo bolan sa analozima svih popularnih arhetipova + rainbow-haired gej mandalorijankom, ali nakon par epizoda udju u neku svoju shemu shemu, sto kazu kriticari "pisci su nashli likove", i krece clone wars level kvaliteta 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

;(

Mada, meni ovaj mali izgleda ok.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ma discovered by mika pera zhika...taj lik se do sada pojavljivao u filmovima varijablinog kvaliteta, mnogi od njih teso bredju,i kad njime upravljaju reziseri diskutabilnog kalibra (kao oni kojima se poveravaju novi sw filmovi) totalno je bled i neupecatljiv...i onda kad na sve to legne ta brada, to chelo i te chkiljave ochi, zaista je bolje da hana glumi zhena azijatkinja nego taj lik....naravno to sto je nas utisak njime negativna ne znaci da ce film da ispadne super i on u njemu odlican...ali bojim se da ce jedina dobra stvar od svega toga biti to sto cu morati ponoco da gledam clone wars seriju radi detoxa =oP

a ingruber je vec glumio forda u zhenskom filmu age of adaline i navodno da je i dobar glumac i dobar imitator harisona, al jos navodnije je "previse mator za diznijeve potrebe"...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Coming off ‘The Force Awakens,’ there’s an incredibly high bar for this movie and we have a responsibility to the franchise and to the fans to deliver the best possible movie we can.”

Kakav crni "high bar"? Smrdi mi to, mnogo

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...