Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

teza je da ne treba kaciti jos popova na drzavnu sisu, dovoljni su i ovi sto su pohadjali skole za to

edit:

a zbog slicnih stvari, ja nisam uspeo da dobijem posao pri vojsci, iako sam puskar po struci, vec radim kao sisata operaterka

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Auh Marko brate sta pricas? Dodali smo 15 oficira vojsci, necuveno!

A ne daj Boze da si na ratistu, kontam da najgore psiholoske traume, neuroze i psihoze poticu bas odatle. I kad imas teologija, psihologa pri ruci, jos pogotovo ako je taj neko autoritet kao sto pop jeste to pomaze beskrajno. To sto je stanje mira ne znaci da treba da cekamo vreme rata da ih ad hok zaposljavamo.

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

dobro je što si zapravo kilknuo na link koji je okačio.

Ја мислим да је то највећи проблем у нас Срба. Ето, он већ нашао да осуђује, а вероватно није ни прочитао текст до краја. Свако мисли за себе да је најпаметнији и не даје простом оном другом да му промени мишљење.

Link to comment
Share on other sites

- Oni će biti primljeni u profesionalnu vojnu službu na neodređeno vreme, što znači da će imati sva prava i obaveze kao i drugi profesionalni pripadnici Vojske Srbije - kažu u Ministarstvu odbrane.

Pre nego što odabrani stupe u vojnu službu, moraće da prođu standardnu proceduru, koju prolaze i svi drugi kandidati. To podrazumeva zdravstvene preglede, proveru psihofizičkih sposobnosti, ali i bezbednosne provere. Posle toga moraće da završe i obuku za oficire.

ЕДИТ: Чекај бре, Протосе, па зар не кењају они мени? [:D]

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ја мислим да је то највећи проблем у нас Срба. Ето, он већ нашао да осуђује, а вероватно није ни прочитао текст до краја. Свако мисли за себе да је најпаметнији и не даје простом оном другом да му промени мишљење.

ali zar nije najveći problem srba to što ne rade ništa dok ti lomiš kičmu ?

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Какви црни попови на државној сиси? О чему бре ти причаш?

pricam o "obuci za oficire"

obuka za oficire ne postoji, postoji samo akademija, koju nisu zavrsili. to je kao sada kao da bih ja sa svojim III stepenom obrazovanja otisao na "kurs" za hirurga i postao hirurg, eto. To je njima omoguceno. A bogosloviju nije zavrsio samo onaj koji nije imao dovoljno love.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

obuka za oficire ne postoji, postoji samo akademija, koju nisu zavrsili. to je kao sada kao da bih ja sa svojim III stepenom obrazovanja otisao na "kurs" za hirurga i postao hirurg, eto. To je njima omoguceno. A bogosloviju nije zavrsio samo onaj koji nije imao dovoljno love.

Ок, сад сам сигуран да лупаш напамет, на основу неких личних трипова и афинитета.

Они неће имати власт у смислу да ће командовати одређеном групом војске, али ће имати одговорност коју чин, који буду примили, подразумева, а то је да се одазову, кад год буде потребно и да помогну отаџбини онако како су у могућности. Притом се захтева да су већ прошли војну обуку, дакле одслужен војни рок, да испуњавају психофизичке критеријуме, неопходне за такву војну службу, плус да имају високо теолошко образовање.

О студијама теологије си такође лупио.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

verujem da tako isto pricas za klince koji su zavrsili bogosloviju, i kojima je trazeno da pljunu za 20soma jura da bi "sluzili" u beogradu.

evo, idi prijavi se na neki vojni konkurs, mislim da bi cak i moja baka ispunjavala psihofizicke kriterijume. psiholoski test ti se sastoji od 2 lista, i gledanje u sise nadlezne gospodjice.

obozavam "vernike" kojima je jedna govnarska ustanova veca i od Onog gore

  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Могуће. Ал ја сам у фазону, ако је стање такво, онда нек кења против војске у целини, а не само против вонјог свештенства. Јер, да је војска озбиљна, тада би за све официре критеријуми били ригорозни. Ако је неозбиљна, онда су критеријуми смехотрес и за оне на војној академији, а вероватно је и њу могуће завршити ако се има рендом новчана сума. калимеросмајли.јпг

Ја, нажалост, више него добро знам шта се дешава с војним свештенством, из прве руке, ал ме овакви а приори пљувачки постови, без познавања теме, нервирају.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...