Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

živeo si negde gde ne postoji škola ali postoji igraonica?

pa... pazi, tamo su vecinom privatne skole, pa su me onda izbacili iz jedne zato sto keva nije uplacivala skolarinu skoro godinu dana, a drzali su me posto sam igrao basket za skolu, sto nama nije tesko za peru.

onda je keva nasla neku skolu na drugom kraju grada, tipa, kao da ides iz rakovice do karaburme, ali, posto je prevoz privatan, onda smo imali neko vreme za kombije, posle toga sam isao malo peske, dok nisam upao u represiju.

secam se da su jednom organizovali tombolu, i svako donese nesto od klope, tipa upakovane spagete, pirinac, itd, i onda je profesorka namestila da ja to uzmem, posto je znala da smo u sranju, iako to nikada nije priznala... nekako se osecas kao mis :)

na kraju smo menjali frizider za diplomu, posto smo svo vreme vukli jedan frizider dok nas ne izbace iz gajbe zbog neplacanja kirije, posto tamo otvaraju privatne skole kao ovde trafike. to je mozda i jedino pametno sto je keva kupila. :)

  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

samo pij u pocetku, nemoj nista da jedes, eventualno dvopek ili plazmu

Трупи тролује, ал ти ми изгледаш озбиљно са овом препоруком, збуњује ме плазма у реченици због опште заблуде њене здравости : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...