Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Poznajem nekoliko stalnih lekara, hirurga cak, sa vma koji nisu vojna lica.

ВМА није више толико везана за војску, као некад.

Иначе проблем са тобом, али и са доста људи овде је што сопствене претпоставке вреднују као чињенице, без да заправо имају знање о ономе о чему говоре. (Инб4 коме ја, као верник, причам о умишљеним претпоставкама)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

meni bi bio problem kada bi izbio rat, a nema svestenika vrhovnog Boga Odina u kojeg verujem, nego neki svestenil koju slavi nekog Jevreja

zasto drzava da placa za Jevreja a ne moze za Odina? kako ja da udjem u Valhalu?

jel stvarno mora u 21. veku da se ljudima crta da drzava mora da bude sekularna

laku noc

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Poznajem nekoliko stalnih lekara, hirurga cak, sa vma koji nisu vojna lica. I? Kao sto rekoh, ne moraju biti vojna lica da bi radili za vojsku, a pogotovo ne moraju biti na stalnom spisku ako im je jedina svrha u doba rata.

this...

Postoje CIVILNA lica PRI vojsci, na to se cak i puskari odnose. Sto znaci da nemas cin, niti vukljas uniformu. Popovi, jebiga, imaju. Verovatno kad izleveluje do pukovnika dobije smite greater evil albanian.

Dobro jutro.

197127_10151073684626594_246563967_n.jpg

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jbte, opet za jedno popodne 5 strana palamudjenja o nekoj gluposti, nije lud peja sto je batalio forum!

Није он зато напустио, он да је овде исто би тако паламудио!

Владо јел то Филип Жмахер лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мене је она фасцинирала, није ми јбј, него баш у том трипу у ком је Протосу безвезе. Риба кида ону слагалицу и то кида све, и то ко робот, тотално сам био у фазону који курац, то је баш нерибоидно од ње:)

Не знам, узме оне скочко треф трипове и реши их фазон у четири реда са паузом од пола секунде између упита, а притом ја гледам и не капирам патерн по коме она вади следећи упит:) И још плус зна и остале трипове, типа она нолиџ питања...

Јесте да прича ко робот, али то је толико роботски да обрће круг и не може да ми иде на курац него и је до јаја кад гледам:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Превише је надмена, из авиона се види.

Јебем јој маму!

„- Radila sam u privatnoj firmi, ali ne bih opet volela da radim tamo. Najviše bi mi odgovaralo da radim u nekoj državnoj instituciji, recimo u sudu – kaže na kraju Milica.“

Мене је онај клинац од 17 година фасцинирао. Дечко ће у њеним годинама бити 3 пута паметнији и начитанији од ње. Мој број реши док си реко пиксла.

Link to comment
Share on other sites

Јебем јој маму!

ју хев ишуз:)

А и ове друге пријаве ти немају много везе са животом:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ју хев ишуз:)

А и ове друге пријаве ти немају много везе са животом:)

Зар није надмена? Зар није ретард због ове изјаве коју сам квоутовао? Бтв, њу је тај клинац победио и прекинуо низ од 4, 5 победа који је до тада имала.

Link to comment
Share on other sites

meni je ona car, gotivna, ali i pomalo skeri, ko neki idiot savant koji šuška i samo čekaš kaće da poludi i poubija ljude u studiju

radi joj mozgić milion na sat, i jako je obrazovana.

Тај неки фазон. Ја не бих чак ни блејо с њом, тотално ми делује несигурно за блеју, зајеби:)

Протосе, управо је поента у томе да је све то небитно, ја реко теби, не њој:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko godinama radi u/za privatni sektor, mogu da konstatujem da je je izjava sasvim na mestu...svi bi pobegli iz privatnog sektora da im se pruzi sansa...

A, i, sta fali...pravnica i hoce da radi u sudu...

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ја такође не видим ништа ретардирано у тој изјави, али оћу да нагласим да је то небитно:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам на шта циљаш, мислим, нико овде не каже да она није психо, него Протос каже да јој јебе маму ретардирану набеђену нормално нормално па у пичку, па онда опет, а све у паузама линковања и коментарисања чланака на форуму:)

И опет остајем при своме да протосова ТОЛИКА фасцинација за узрок има неке ишуз, невезано за то да ли је риба болид или није:)

А ако ћемо у ту страну (што не бих, мишљење је као дупе, ал ај, врзино коло), риба је рекла пет и по речи у тим емисијама, јер је робот који само шљака и ћути. Притом нема оне сељачке реакције које има пола такмичара, оно, лик стисне тастер пре тебе, а ти онда вртиш главу и пухћеш пет минута како ми гледаоци случајно не бисмо помислили да ти то ниси знао. Несигурне лезбејке сви до једног. Ова риба просто не даје материјал за толику анализу (осим тога што је скери у свом роботизму). Али риспект за кидање у квизу, свакако. Да су сви такви у оној слагалици, ихај.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...