Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dosta njih ima cin, pa rade u tehnickoj sluzbi, psiholozi, arhitekte.. itd itd..

aj giv ap... ju vin... [roflmao]

i samo mi nije jasno kako nisi radila te iste testove na proveri za redovnu sluzbu

nego, dobro jutro radni narode... i zovite na klopu ako ostane od slavlja [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Danas počinje fist festival ( http://festivalfist.com/sr/ ) na FDU, traje četiri dana, ispratiću ga maksimalno - predstave i žurke :D

Ako nekom deluje zanimljivo, vidimo se tamo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gadi mi se Exit.... I sad citam ove vesti po B92, koje su ovo budalastine

Ali na svaki dinar obezbeđen od države mi obezbedimo još četiri do šest za budžet festivala. A na svaki evro uložen u budžet festivala od strane države, gosti ostave od 25 do 35.

I od tih 25 eur koje gosti ostave vi ne mozete da sacuvate 1 eur da amortizujete svoj budzet? Onda i zasluzujete da propadnete.

Umri, umri, glupi Exite

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...