Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Јаој, Даки, брате, чије је то тумачење? [:D]

Сваки стих може да се тумачи произвољно, тако да може да нађеш оправдање за било шта, па и за убиства.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Onda je ovo pisalo tamo:

Exodus 22:2 says, “If a thief is caught breaking in and is struck so that he dies, the defender is not guilty of bloodshed.”

“If you don’t have a sword, sell your cloak and buy one” (Luke 22:36). Christ expected things to become very unsafe for his disciples after his death, and told them to prepare to defend themselves from unjust aggression.

Izguglao sam na engleskom, lakse je.

Sta hocu da kazem? Da imas pravo da ides u rat i da ubijas ako se branis i ako je za pravicne ciljeve. Zato su i popovi blagosiljali vojsku pred bitku na Kosovu npr.

fak... smells lajk dzihad

nista, onda odo i ja na bogosloviju, i onda cu u vojsku da budem shadou prist

no, poenta price je o vestackom zaposhljavanju odredjene sorte ljudi... ja kapiram da je svaki od tih betl pristova pljunuo neku lovu da bi se prikacio na sisu, ali, gadi mi se cela prica

  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna da li negde u Beogradu ima da se kupi Juventusov novi dres?

New-Juventus-Home-Kit-12-13.jpg

trokty- a ovo je bas nov, ova sezona, uglavnom imaju starije pa je mozda neko video sa foruma bas ovaj a zelim ortaku da kupim za rodjendan koji je u petaaaaaak

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Protosse, imas problema sa time sto si underachiever, a ne sa njom.

pobogu, kako je ovaj daki odrastao, jel moguce od hashisha i gljiva :)

Svi koji pljujete ribu jer je pametna i nacitana, samo napred, mrzite svakog ko je pametniji od vas, super je to da dokazete sebi kako vas niko ne voli. Meni riba cak ni kao psiho nije delovala, mada da, moguce je. I nista ruzno nista lose rekla nije. I postoji jako puno siroko obrazovanih, nacitanih i pametnih ljudi koji fejluju za posao jer :

1. Nemaju vezu za drzavni posao

2. Na razgovorima ih ispituju :

2.a nesrecni ljudi iz KADROVSKE SLUZBE, koji ionako znaju koga ce primiti

2.b isfrustrirani HR papci kojima su ovi trn u oku jer su deset puta pobrazovaniji

3.c Naleteli su na retarda u HR/Kadrovskom kome se ne uklapaju u kalup, ovaj ne zeli analizu/rizik, cao zdravo

3. jednostavno nisu dovoljno drcni da se hvalisu.

Evo jedan tru stori, jedan od najboljih programera u firmi ikad (poslednjih 7 godina radi u engleskoj na razvoju algoritama za neke kurceve) je odmah pao kod naseg HR kao "nedovoljno otvoren za TEAMWORK". Sreca te je zapao za oko drugom zatvorenom giku koji je imao uticaja, koji ga je pozvao potom mimo HR.

Mislim jebem mu mater, zar smo dotle dogurali da to sto je neko nacitan, obrazovan pa makar i nabubano ( a ova deluje inteligentno) razlog da bude proglasen za idiota?

evo, jebote sta se danas pise po novinama?? wtf??

http://zena.blic.rs/Zdravlje/13173/Najbolja_hrana_za_grudi_i_vaginu

CITRUSI

Limun i pomorandže će učiniti da vaša vagina lepše miriše.

VITAMIN E

Hrana bogata vitaminom E kao što je suncokretovo semenje, bademi i lešnici sprečavaju suvoću vagine.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@Победник слагалице

Ликуша ме је импресионирала својом бриткошћу, а онда се појавио онај мали из Ваљевске гимназије и померио границу за километар : ) прво, за те године нереално је информисан, друго, његов став више одговара ерудити од пет деценија него трећеразредном гимназијалцу : ) штета што се нису опет сусрели у финалу.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo, idi prijavi se na neki vojni konkurs, mislim da bi cak i moja baka ispunjavala psihofizicke kriterijume. psiholoski test ti se sastoji od 2 lista, i gledanje u sise nadlezne gospodjice.

Kasno sam videla, al jbg. U maju sam konkurisala u VMA za stalno zaposlenje. Psiho test je bio isti za sve od doktora/sestara/spremacica/bolnicara.. I nije uopste bio naivan. Dosta njih nije proslo. Bio je sacinjen od: testa inteligencije, sposobnosti i licnosti. Standardni testovi inteligencije i sposobnosti su bili vremenski ograniceni. Test licnosti se sastojao od 280 pitanja (potpuno tacno, delimicno tacno, ne znam, delimicno netacno, potpuno netacno), gde su bila pitanja: "Da li ste sposobni da vodite kriminalnu bandu?", "Da li ste nekad bili u situaciji da nekom prerezete grkljan?" (zaista doslovce takvo pitanje). Pa onda standardna pitanja "Da li ste pozitivni/vedri/komunikativni.. bla bla.." "Da li mislite da vas neko posmatra/prati?". Bilo je dosta pitanja sto se tice zakona, tipa "Da li mislite da zakon stiti bogate?" itd.. Test nije bio vremenski ogranicen, ali se gledalo koliko ti treba da odgovoris. I to se sve radilo na kompu. Nakon toga je isao razgovor sa psihologom. I standardna bezbedonosna provera i razgovor sa njihovim psihologom. Poslednja faza je bila pre mesec dana, sistematski pregled. Pocetkom sl godine ocekujem resenje.

I u vojsci nisu svi lekari sa cinom, evo nacelnik kardiologije je civilno lice.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Kasno sam videla, al jbg. U maju sam konkurisala u VMA za stalno zaposlenje. Psiho test je bio isti za sve od doktora/sestara/spremacica/bolnicara.. I nije uopste bio naivan. Dosta njih nije proslo. Bio je sacinjen od: testa inteligencije, sposobnosti i licnosti. Standardni testovi inteligencije i sposobnosti su bili vremenski ograniceni. Test licnosti se sastojao od 280 pitanja (potpuno tacno, delimicno tacno, ne znam, delimicno netacno, potpuno netacno), gde su bila pitanja: "Da li ste sposobni da vodite kriminalnu bandu?", "Da li ste nekad bili u situaciji da nekom prerezete grkljan?" (zaista doslovce takvo pitanje). Pa onda standardna pitanja "Da li ste pozitivni/vedri/komunikativni.. bla bla.." "Da li mislite da vas neko posmatra/prati?". Bilo je dosta pitanja sto se tice zakona, tipa "Da li mislite da zakon stiti bogate?" itd.. Test nije bio vremenski ogranicen, ali se gledalo koliko ti treba da odgovoris. I to se sve radilo na kompu. Nakon toga je isao razgovor sa psihologom. I standardna bezbedonosna provera i razgovor sa njihovim psihologom. Poslednja faza je bila pre mesec dana, sistematski pregled. Pocetkom sl godine ocekujem resenje.

I u vojsci nisu svi lekari sa cinom, evo nacelnik kardiologije je civilno lice.

Izvini, ali to su pitanja za redovnu vojnu sluzbu, i da, retardirana su... meni barem... a ja nisam neki ajnstajn... i kad sam isao da se prijavim za mehanicara za municiju, nisam imao nista od tih pitanja, vec

"zaokruzi sta treba da stoji u kancelariji upravnika magacina municije"

1.- Stolica

2.- Ormaric za prvu pomoc

3.- Sekira

4.- Nuklearna bomba

5.-....

6.-...

i gomilu nekih retardiranih sranja...

I da, poslednjih mesec dana vojske sam isao na VMA da vracam u kasarnu ove pedere koji idu da "boluju", i ne secam se da sam video ikoga sa cinom, osim mozda nekog "doce" u prolazu, i onih pacenika na ulazu.

ista pitanja ko na regrutaciji 1990. jebote

nisam ziveo tad, al', nista se nije promenilo, osim sto su rasprodali sve sto su mogli...

sombor-aerodrom je bila najjaca SAMOIZDRZIVA kasarna u regionu, i onda su rasprodali i ovce, krave, pilice, a njive im obradjuju seljaci...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Daki, hvala. Ne bi mu nista falilo, kazu da imam laku ruku. [roflmao]

Marko, retardirana ili ne takva su. Vise od pola ljudi nije proslo. Cek, a kako ti ocekujes da prepoznas vojno lice u beloj uniformi?

Leisure, ja sam na kardiologiji.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Па реално за војску није потребно да човек буде геније, довољно је да није ретардиран. :) Стога и тест који не би прошли само ретарди.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

nisam mislio na vojsku, nego, ne znam sta je sve sluzila i gde preko tog

LOL KAKO MOZES DA VIDIS UNIFORMU PREKO BELOG MANTILA LOL

Па реално за војску није потребно да човек буде геније, довољно је да није ретардиран. :) Стога и тест који не би прошли само ретарди.

bas to, ako sam ja mogao sa 4 razreda osnovne, onda moze svako

nego, zaboravio sam za tebe da postujem :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sluzila do 26god, a onda su me prepustili civilnoj zdr sluzbi. [:(]

@Marko, VMA je prvo bolnica, pa onda vojna ustanova. (sto se tice dr i belih mantila). Dosta njih ima cin, pa rade u tehnickoj sluzbi, psiholozi, arhitekte.. itd itd..

^^3ZpQ3.jpg

Edited by rbds

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...