Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Пре ће бити да фејлује на разговорима, мислим, риба треба да буде луди научник на брду који прави неки зрак смрти, а не правник:)

едит овај Кили је вагуе по обичају, Кили појма немам шта покушаваш да кажеш све време

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам на шта циљаш, мислим, нико овде не каже да она није психо, него Протос каже да јој јебе маму

Јеботе, Дуљо, не будимо деца. Та псовка је исто што и типа „лол каки ретард дафак“, а ти се ухватио за то као да бих желео да је рејпујем и бацим на локално ђубриште.

Како може да јој изјава буде на месту? Има разлике кад би ти између 2 избора изабрао бољи, али с обзиром на стање на терену, мораш да изабереш овај гори, јер је бољи заузет. Статус кво је врло зајебан, с тога немаш простора за маневре. Простије речено, оће риба да лади јаја у државној служби, али пошто не може, радије ће да седи кући и да живи на грбачи родитеља, него да узме ствар у своје руке и мало загреје дланове. Ја само мислим да девојка није навикла да ради, па чим мало загусти, она рони сузе крокодилске. Јеботе.

Link to comment
Share on other sites

Дуле опет си пијан:) Риба јесте евидентно ултра паметна и образована, само није нормална. Видиш то и на слагалици, ако ништа, слагалица обухвата велики рејнџ трипова. Мислим, не треба сад писат у новине о њојзи, ако си на то мислио, то да, али овако причамо. Мислим, упадљиво је некако, видиш да нисмо раније причали о ликовима са слагалице (осим о Славољубу:) ).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јеботе, Дуљо, не будимо деца. Та псовка је исто што и типа „лол каки ретард дафак“, а ти се ухватио за то као да бих желео да је рејпујем и бацим на локално ђубриште.

Како може да јој изјава буде на месту? Има разлике кад би ти између 2 избора изабрао бољи, али с обзиром на стање на терену, мораш да изабереш овај гори, јер је бољи заузет. Статус кво је врло зајебан, с тога немаш простора за маневре. Простије речено, оће риба да лади јаја у државној служби, али пошто не може, радије ће да седи кући и да живи на грбачи родитеља, него да узме ствар у своје руке и мало загреје дланове. Ја само мислим да девојка није навикла да ради, па чим мало загусти, она рони сузе крокодилске. Јеботе.

Па не буди ни ти деца, нисам ја ни мислио да ћеш стварно да јој куцаш на врата, али имаш неки трип већи од нормале у односу на појаву, невезано за сленг. Ево, да питамо људе?:) Узео сам ја све то у обзир. Не мислим ни ја да би неко стварно дао кућу некој клинки са топика, али преводим то као ''екстремно ме привлачи'', а не као ''није лоша''.

Ти си од целе слагалице, коју је објективно искидала, нашао то да је напржени дебил, риба која је две речи укупно рекла и седела са робот фацом цео квиз. А и што се тиче перформанса у квизу, и ту си шкрт јер ''је онај мали добио''. И онда ''нећу да је рејпујем'', јок него успутно коментаришеш:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не, него да си узео као чињеницу да медицинско особље у војсци заправо нема војне чинове.

Jos samo nadji gde sam ja rekao da ne postoje doktori koji su vojna lica i svaka cast.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nenene, nemoj tako, doktori pri vojsci su iskljucivo vojna lica...

jebote, takav "doktor" kapetan mi je vadio krpelja u somboru 20 minuta, ja ga gledam, i on kao "nemoj da me gledas dok radim", pogledam u drugog kapetana, ovaj vristi od smeha...

sto se tice VMA, mozda je to bilo ranije, ali keva od drugarice je neko mudo dole, i zena nije vojno lice, vec civil

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jos samo nadji gde sam ja rekao da ne postoje doktori koji su vojna lica i svaka cast.

Не прави се глуп. Знаш добро шта си рекао и да ти указујемо на твој фејл. Не преноси то сад на мене.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Опет си у фрустрирана тинејџерка моду.

Наравно да не оспоравам да има цивилних лекара у војсци, него ти само указујемо да постоје медицински службеници у војсци, с војним чиновима, да то није екслузивитет смишљен искључиво за попове.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Za medicinskim osobljem postoji potreba i u doba mira i u doba rata. Koja je uloga popa u doba mira u vojsci?

Druga stvar vojska u svom zatvorenom sistemu drzi neke doktore jer ime treba da interno odgovaraju visem cinu unutar vojske. Koja je uloga vojnog popa koju regularan pop ne moze da radi?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Опет си у фрустрирана тинејџерка моду.

Наравно да не оспоравам да има цивилних лекара у војсци, него ти само указујемо да постоје медицински службеници у војсци, с војним чиновима, да то није екслузивитет смишљен искључиво за попове.

ja zaista ne znam u kom diznilendu ti zivis...

i mohi je u pravu, ima MNOGO VISE civilnih lekara i doktora koji rade pri vojsci, nego VOJNIH lica koji rade kao doktori...

i DA! jeste vestacko pravljenje posla

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Па твоје питање је у суштини која је улога попа уопште, а та дискусија међу нама је беспредметна, јер стварно мислим да не можемо да је водимо на конструктиван начин и нек остане тако.

Регуларан поп има своју парохију и обавезе према њој. Док би војни свештеник био задужен искључиво за војнике. Не ради се само о свештеницима и друге верске заједнице имају своје службенике. Дакле, постоји потреба војника за практивкоањем своје религије и док су у војсци и то им се омогућава тако што ће на пример имати капелу у касарни или шта ја знам, моћи да се исповедају и траже духовне савете.

Разумем и став да људи кажу, војска је војска, кад нису у војсци нек раде шта хоће и што смо ми дужни из буџета да плаћамо то? Што је легитиман став такође. Као што ми је јасно да људи генерално о поповима имају представу како о неким ликовима из аудија, који само иду около и беру новац, за шта су сами попови криви, јер их је већина или бар добар део у том фазону.

Али мислим да улога доброг свештеника није а приори лоша и бескорисна.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

rebele, druze, svaki pravi, PRAVI pop, bi otisao na ratiste da blagosilja klince koji ginu... tih imas po raznim barakama po jugu srbije.

a samo postojanje popa pri vojsci je u startu kontradiktorno, posto sluzenje podrazumeva pod oruzjem, a jedna od bozijih zapovesti je da ne ides da ubijas ljude. Mada, nasim popovima ni to nije strano

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a jedna od bozijih zapovesti je da ne ides da ubijas ljude. Mada, nasim popovima ni to nije strano

Procitoa si Bibliju ili je ovo rekla-kazala?

Како може да јој изјава буде на месту? Има разлике кад би ти између 2 избора изабрао бољи, али с обзиром на стање на терену, мораш да изабереш овај гори, јер је бољи заузет.

To sto sam ja programer ne mora da znaci da izjava "voleo bih da sam astronaut" nije na mestu, iako nikad necu biti astronaut. I ne vidim nista lose u izjavi da neko ko je ceo zivot ucio za sudiju da zeli da radi u sudu.

Protosse, imas problema sa time sto si underachiever, a ne sa njom.

Link to comment
Share on other sites

Procitoa si Bibliju ili je ovo rekla-kazala?

To sto sam ja programer ne mora da znaci da izjava "voleo bih da sam astronaut" nije na mestu, iako nikad necu biti astronaut. I ne vidim nista lose u izjavi da neko ko je ceo zivot ucio za sudiju da zeli da radi u sudu.

Protosse, imas problema sa time sto si underachiever, a ne sa njom.

Mozes vrlo lako da postanes, samo se ti pojavi kada budemo zavrsavali nas RUR projekat, pobrinucu se da te posaljem gore..

Onaj Felix Baumgartner ce otici u istoriju vrlo brzo :)

Tvoji snovi ce postati stvarnost moj Daki :)

Link to comment
Share on other sites

Па твоје питање је у суштини која је улога попа уопште, а та дискусија међу нама је беспредметна, јер стварно мислим да не можемо да је водимо на конструктиван начин и нек остане тако.

Регуларан поп има своју парохију и обавезе према њој. Док би војни свештеник био задужен искључиво за војнике. Не ради се само о свештеницима и друге верске заједнице имају своје службенике. Дакле, постоји потреба војника за практивкоањем своје религије и док су у војсци и то им се омогућава тако што ће на пример имати капелу у касарни или шта ја знам, моћи да се исповедају и траже духовне савете.

Разумем и став да људи кажу, војска је војска, кад нису у војсци нек раде шта хоће и што смо ми дужни из буџета да плаћамо то? Што је легитиман став такође. Као што ми је јасно да људи генерално о поповима имају представу како о неким ликовима из аудија, који само иду около и беру новац, за шта су сами попови криви, јер их је већина или бар добар део у том фазону.

Али мислим да улога доброг свештеника није а приори лоша и бескорисна.

Sluzenja vojske vise nema, imas samo profesionalce koji imaju porodice i idu kuci, a tamo gde im je kuca je i neka parohija.

Uopste nisam ulazio u to kakvi su popovi vec sam problemu pristupio cisto sa strane efektivnosti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Па не знам, ако се покаже као непотребно, свакако може да се укине. А ако је по среди неко пребијање ко зна чега, између власти и верских заједница, што такође није немогуће, онда јесте за сваку осуду.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Procitoa si Bibliju ili je ovo rekla-kazala?

poceo kao mali, poceo kasnije i katolicku, ne znam, nije mi nekako interesantna knjiga

Sluzenja vojske vise nema, imas samo profesionalce koji imaju porodice i idu kuci, a tamo gde im je kuca je i neka parohija.

Uopste nisam ulazio u to kakvi su popovi vec sam problemu pristupio cisto sa strane efektivnosti.

imas sluzenje, samo nije obavezno. 3 meseca obuke, 1,5 pesadijske i 1,5 specijalisticke, a sad sam cuo da naplacuju to, posto neke drzavne ustanove zahtevaju odsluzen vojni rok...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

poceo kao mali, poceo kasnije i katolicku, ne znam, nije mi nekako interesantna knjiga

imas sluzenje, samo nije obavezno. 3 meseca obuke, 1,5 pesadijske i 1,5 specijalisticke, a sad sam cuo da naplacuju to, posto neke drzavne ustanove zahtevaju odsluzen vojni rok...

Onda je ovo pisalo tamo:

Exodus 22:2 says, “If a thief is caught breaking in and is struck so that he dies, the defender is not guilty of bloodshed.”

“If you don’t have a sword, sell your cloak and buy one” (Luke 22:36). Christ expected things to become very unsafe for his disciples after his death, and told them to prepare to defend themselves from unjust aggression.

Izguglao sam na engleskom, lakse je.

Sta hocu da kazem? Da imas pravo da ides u rat i da ubijas ako se branis i ako je za pravicne ciljeve. Zato su i popovi blagosiljali vojsku pred bitku na Kosovu npr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...