Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zadnja 4 sata objasnjavam crnkinji operacije sa "fractional exponents" (stvano ne znam kako se to kaze na Srpskom, stepenovanje na razlomke??? nije lol) i zabolela me glava kolko sam se naprezao da joj objasnim.

inb4 nisam ni necu jer je ruzna,trudna, udata i ima troje dece

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moram jer me placaju za to :D

@ivan

To je bilo na prvom zadatku i to je kapirala al kasnije dodje nesto tipa (x1/3y-2/3)/(x-5/9y5/3) i tu krene da se gubi kad joj objasnjavam

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

samo bahato

527305_437055999690094_1031774141_n.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...