Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jedno pitanje posto sam nub za laptopove

poceo je u poslednje vreme jako da steka pogotovo kada pustim neki klip i onda se nedajboze prebacim u neki drugi tab tada maltene stane

ne znam sta mu je koji kurac kontam da se pregreje?

zna tako da se ugasi sam od sebe

Link to comment
Share on other sites

Evo me u nekom random amfiteatru na koledzu. Sad ce da puste neki dokumentarac o Kini ili tako nesto. Ja izvadio lap, cepam poker i browsujem rur. A profica donela pizzu i cugu za sve + dobijam 10 extra credit poena na sledecem testu zato sto sam attendovao ovaj simpatican event o/ Ziveo americki obrazovni sistem

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ovo je valjda nesto vezano za ove izbore. Dokumentarac je o deci u Kini i njihovj upucenosti u Kineski politicki sistem ili sta ja znam. A profica sto je sve ovo organizovala predaje Engleski tako da ne kontam tacno cemu sve ovo. Verovatno neka propaganda oko izbora. Ni ne gledam film, dosao sam na free has i tih 10 poena

edit: sad se setih da profa sto mi predaje Latin American history isto daje 5% vecu ocenu na finalnom ispitu svima koji donesu dokaz da su glasali. Ja posto sam stranac treba da donesem dokaz da sam u birackom spisku Srbije. Neko iznad ocigledno urgira da se masa potstice da izadju na izbore.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pun čega tačno? ulja i skroba lol

kupis punjenu vesalicu za 350 :) i useres se kao zmaj, i to od kvalitetne klope. Ponco stvarno drzi do sebe. Ja sam im radio knjige kao mali, i zaista uzimaju cistu junetinu za pljeke, i mesaju 3 vrste lou badzet kackavalja za pice

svakako, u mek valja otici kadkad, ako volis taj ukus. Uvek iserem ciglu posle 4 dupla ciza. jes da mozes da ih pojedes 10 i da se nalivas vodom u toku noci, ali boze moj :)

nego, jel neko probao teletinu na ploci kod kineza u bloku 70?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

kada pisas na bulju

avaj

http://intweets.com/twitter-channels/zaintweeets-858008598#.UJgxFYbfSVh

nadam se da se cika lukas nece ubiti

da odlicna je. Takodje sam probao i biftek koji sam spremas na usijanom kamenu u milagru i pio valduearo krianca :tf:

da, taman sam se podsetio njihovog dzankfuda. to je u peruu bilo normalno i bila je hrana za sirotinju :)

samo sto ti tamo obare pirinac, onda iseckaju sve to sitno, onda zaprze sve to sa pirincem, i daju ti slatki sos sa nekim biskvitima sa srcem od piletine... slican osecaj kao kad sam se vratio vamo i probao paradajz i slaninu posle 4 godine. idu suze na oci

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

kad kazes, sad gledam slike, i place mi se sto nisam napadao simpatiju iz osnovne, ono malo sto sam isao. cak se secam da smo se jednom dogovorili da se poljubimo, i onda sam je ispalio, posto sam se usrao. A ona 88mo, vec dvoje dece u kanadi..

69563_10151086488291497_642868492_n.jpg

486318_10151109499381497_1871334516_n.jpg

387683_10151105136716497_276117465_n.jpg

549651_10151000904016497_850544885_n.jpg

mislim da je ona jedina izrasla iz paceta u milfacu, a ove sve ostale u neke xenomorfe

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nije to sto mislis, nismo imali para za prevoz do iste :) isao sam neko vreme, pa sam poceo da bezim u igraone

edit: isao sam neko vreme peske, po 30tak km-a tamo i nazad :D i nemojte da krenete sa onim, kako deca u selu

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...