Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne, al one lepršave aljine do iznad kolena, kao na slici, su jedno 16 puta bolje od šorceva, iz razloga što tipa svaka peta riba u šorcu zaista ima dupe za pokazivanje, dok u aljinama svako dupe izgleda dobro.

:fp: za razlog

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto bi se kurve ikome gadile? To uopste nije u ljudskoj prirodi da ti se to gadi, bas naprotiv! Isto kao da kazes da ti se gadi izobilje hrane ne bogatoj slavi!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ja isto vise volim kad samo nagoveste cime raspolazu...to radja prljavu mastu & pokvarne strasti...

Kao kad Kole obuce mumu npr...:)

homer_mumu1.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

idem iz prodavnice sad i neki matori vice nekoj zeni

jebacu te pa makar i mrtvu

fak sejk?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bolje rat nego pakt

bolje grob nego rob

I D E M O

btw. bio sa roditeljima i burazom u bojcinsku sumu, lepo klopali u jednom etno restoranu i sad popodnevna dremka

šta ima čapke

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Је л' зна неко можда да ли буспус контролори раде недељом увече? Нисам могао да уплатим, на трафикама кажу да је сервис у квару.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...