Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja vise mislim da je trol,ali opet,kad je vec kupio kashkaija,ne cudi me i da ide u GG :) :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovo je bilo na temu Ibarske magistrale. Mada se sad ozbiljno razmisljam da obiđem tu deonicu na neki način, mada verovatno ne baš preko Albanije :)

U svakom slučaju idem u HN na neki filmski festival pa posle nastavljam do Dubrovnika. Više idem na road trip nego "na more"

Link to comment
Share on other sites

Idi preko Bosne, em nema mnogo saobracaja, em su krajolici prelepi, Bosna ftw. Znam kad se ide iz NS da je ova ruta

NS - Ruma - Sabac - Zvornik - Rogatica - Gorazde - Brod - Trebinje i spustis se direktno u - HN

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

icicu do crne gore preko albanije, bice bezbednije

sav humor na stranu, svi koji su preko albanije isli na krf/lefkadu kazu da su stigli 5-6 sati brze i da apsolutno nikakva cimanja nisu imali

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ludnica, znači cca 5h do Lefkade? Ladovinka jebote...

wat?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Idi preko Bosne, em nema mnogo saobracaja, em su krajolici prelepi, Bosna ftw. Znam kad se ide iz NS da je ova ruta

NS - Ruma - Sabac - Zvornik - Rogatica - Gorazde - Brod - Trebinje i spustis se direktno u - HN

mogu da potvrdim da je ovaj put kroz bosnu okej. pre par godina je asfalt bio lošiji nego na ibarskoj ali je daleko manje opterećen i krajolik je stvarno lep.

sav humor na stranu, svi koji su preko albanije isli na krf/lefkadu kazu da su stigli 5-6 sati brze i da apsolutno nikakva cimanja nisu imali

ni kroz hrvatsku nije frka voziti ni kroz albaniju, to su prijateljske zemlje i ja ne znam šta ovi pričaju. a i lefkada je bliža od zlatibora.

Link to comment
Share on other sites

Ivke, sad su dobri putevi! Secam se i scene kad nekih 10-20 km prolazis kroz Federaciju, zaustavljala nas je Federalna policija na tom potezu, al smo dodali gas i za koji km usli u Republiku SRPSKU! Duvate mi kurac neobrezani glupe balije!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Gugl kaže da ima 11h do Lefkade preko Makedonije, a kada skinemo 6h sa toga dobijemo magičnih 5 sati.

Je bo te, može vikend izlet da se organizuje :D

treba manje da gledas televizor vico

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Idi preko Bosne, em nema mnogo saobracaja, em su krajolici prelepi, Bosna ftw. Znam kad se ide iz NS da je ova ruta

NS - Ruma - Sabac - Zvornik - Rogatica - Gorazde - Brod - Trebinje i spustis se direktno u - HN

evo i ja da qft-ujuem

bolje, brze, lakse, bezbednije

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

?

nisam znao da google maps racuna pauze, zastoje na granicama i autoputevima, pritom drugari nisu iz beograda, zamisli. ako autobusom do lefkade treba bar 20 sati, kolima ne moze manje od 15-16 sem ako putujes u 2 ujutro, ne pravis pauze i vozis 120 sve vreme

ok mozda, sam odvalio da se skine 6 sati, al ako ti preko makedonije treba 16 sati, preko podgorice i albanije mozes za 12

btw kad si krekiju prebacivao za google maps, nisam znao da se toliko kunes u njega :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pauze ftw, jebes putovanje ako ga shvatis kao proces prelaska iz tacke A u tacku B.

Idi preko Bosne, em nema mnogo saobracaja, em su krajolici prelepi, Bosna ftw. Znam kad se ide iz NS da je ova ruta

NS - Ruma - Sabac - Zvornik - Rogatica - Gorazde - Brod - Trebinje i spustis se direktno u - HN

Gle Daki po nekad moze da bude normalan. thousand internets to you sir.

Link to comment
Share on other sites

čekaj, dvini je napisao da do krfa preko podgorice i albanije stižeš za 12h? pa do podgorice treba 8-9h, to svi znamo, a odatle do krfa ima 500 km albanskog puta. dvini, care.

na stranu što ovaj vića piša u flašu, i to mi je debilno, ionako gubiš ceo dan na taj put, pa napravi pauzu i vidi nešto, pojedi gotivan ručak itd, ionako ćeš biti za kurac kad stigneš.

Link to comment
Share on other sites

Mater im retardiranu bolesnu jebem, seme im se zatrlo da bog da

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/269064-horor-zivi-psi-i-macke-kao-mamac-za-ajkule-video-uznemirujuce

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...