Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nije kraći put nego je to soroševski stokholmski sindrom, neobjašnjiva potreba da se približavaš krvnicima dok istovremeno odguravaš svoj i prijateljske narode. ovde se manifestuje kroz priču tih soroševaca kojima je navodno bilo gotivnije da putuju kroz albaniju nego kroz makedoniju, a dvini je tu priču progutao kao darijan crnačku mujsper!

Lol, a dve strane pre toga hvališ lepote Bosne. Udara ovo sunce, pa razvaljuje

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nije kraći put nego je to soroševski stokholmski sindrom, neobjašnjiva potreba da se približavaš krvnicima dok istovremeno odguravaš svoj i prijateljske narode. ovde se manifestuje kroz priču tih soroševaca kojima je navodno bilo gotivnije da putuju kroz albaniju nego kroz makedoniju, a dvini je tu priču progutao kao darijan crnačku mujsper!

on kontrer, jedan od likova s kojim sam pricao je celavi istetovirani obilazak-manastira bajker, i on je s ekipom vozio kroz albaniju i kaze da je do jaja krajolik

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nije kraći put nego je to soroševski stokholmski sindrom, neobjašnjiva potreba da se približavaš krvnicima dok istovremeno odguravaš svoj i prijateljske narode. ovde se manifestuje kroz priču tih soroševaca kojima je navodno bilo gotivnije da putuju kroz albaniju nego kroz makedoniju, a dvini je tu priču progutao kao darijan crnačku mujsper!

well said

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

dobro, dvini, taj bajker sigurno nije soroševac, ali ti jesi, i čuo si ono što si hteo da čuješ :D

Lol, a dve strane pre toga hvališ lepote Bosne. Udara ovo sunce, pa razvaljuje

1. put do mora preko bosne/hercegovine je bezbedniji, udobniji i možda lepši od ibarske magistrale, tako da postoji racionalan razlog da ga preporučiš umesto ibarske, dok je dvini preporučivao albansku magistralu umesto koridora 10, tvrdeći da je brže

2. ti godinama s nama bistriš politiku na UPT-u a ne znaš gde je republika srpska?!

inače, ja bih do krfa ili lefkade išao preko ohrida, sa sve noćenjem tamo i kupanjem u jezeru.

ako se vec trudis da delujes emancipovano nauci kako se izgovara

mislim da je citirao del boja :)

Link to comment
Share on other sites

ortak je jednom isao preko Albanije iz Ohrida do Crne Gore, jer mu je to bio mnogo blizi i jednostavniji put..i bilo mu je jadno sto mora tako zbog glupih Siptara naravno

mene je dovoljno smorilo to sto negde u Makedoniji na putu za Ohrid, na raspaloj kafani, stoje albanska i americka zastava

ovaj dvini ima da ostane bez bubrega jednog dana

Link to comment
Share on other sites

ako se vec trudis da delujes emancipovano nauci kako se izgovara

(UK) IPA: /ˌəʊ ˈkɒn.tɹɜː(ɹ)/

meni je licno citanje ovih izgovornih znakova teze nego citanje regex-a

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jedan moj ortak je krenuo za grcku preko srbije vozom pre dve godine, jos uvek nije stigao

jos malo kreativnosti

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

http://www.24sata.rs/specijal/it/vest/fejsbuk-dodao-ikonice-za-gej-parove/46061.phtml

Organizacija koja stoji iza ove stranice koristi Fejsbuk kako bi provisala svoje stavove, a osim toga, pozvala je svoje fanove da bojkotuju ovu društvenu mrežu.

division by zero?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dan bolje nije mogao poceti..Jedna od retkih nocnih sluzbi u kojoj nismo imali puno posla..(Vatrogasna Brigada Novi Sad)

Dosao kuci ,istusirao se sredio i malopre me Carlo Zagorac i Ink Wonderland zvali jer sam dobio besplatnu tetovazu po mom slobodnom izboru....oo da.....Sreca ,sreca RADOST !

Link to comment
Share on other sites

mjok, oni ce izabrati sta ces da tetoviras

Ne tebrex...Izabrao sam vec tetovaze..Jedna ide na levom ramenu a druga

Prva tetovaza je ova Religijska-tetova%C5%BEa-ruke-koje-se-mo

Druga tetovaza ili leva ili desna ruka unutrasnjeg dela podlaktice...idu neka imena (nije bitno koja) ..Tako da JAO ! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...