Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Brate, ako ''jebem li ti dete mrtvo/krvavo u pičku'' nije najbolesnija psovka na svetu, onda ne znam šta je.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sa cilindrima je slabiji osećaj dubine prostora čak i kad se navikneš, al nije da se baviš nekim sportom pa da će ti smetati :tf:

vudu drug cilindara...bas se mislim ko nosi cilindre da ga pitam koliko mu je trebalo da se navikne...nadam se da mi nece smetati u voznji...al smorio sam se bas sto sam sjebao vid jos vise, ajd dioptrija, ali astigmatizam:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovi bendovi ceo dan drndaju gitare dole po uscu, a pijani/drogirani posetioci sede u parku ispod prozora i deru se ko manijaci celu noc. Uvece kad se vracas kolima, parking mesto je lutrija.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

vudu drug cilindara...bas se mislim ko nosi cilindre da ga pitam koliko mu je trebalo da se navikne...nadam se da mi nece smetati u voznji...al smorio sam se bas sto sam sjebao vid jos vise, ajd dioptrija, ali astigmatizam:(

ja imam astigmatizam od rodjenja, isti qrc nece ti smetati :)

Link to comment
Share on other sites

@koncert na uscu

ja kao da sam tamo, mnogo se jako cuje.. ali najgotivnija je masa, koja u transu urla posle svake pesme..

nije ovako kada je beer fest, ne cuje se ovako dobro, mora da je bina okrenuta ka novom beogradu, ne ka kalishu

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde je okrenuta bina, ali je mene pocelo da smara, sva ta okupljanja po uscu. Ne smetaju meni festivali ni muzika, ali narod je stoka, ne znam sta im je problem da se ponasaju normalno.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

otišao nešto skoro pa neplanirano u NS popodne sa nekim ortacima, video neke novosadske drugare uključujući i Longleya (poz za buraza), skroz kul dan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

o/

El vam Vladica pokazao dobro vreme :D?

Ma gde, bili na dva mesta, gledali tekmu i on posle kukao kako mu se spava, cava :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako se pravilno kaže u slučaju sledeće situacije (dolaze četiri deteta i daješ im sladoled):

"Dao sam sladoled ________________ ____________________ (popuniti prazno pravilno, u smislu, četirima detetama, četiri decama...), neka poluopklada sa posla je u pitanju.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...