Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koji belac. Holleruj kada dodjes sledeci put, mozemo u neku steu ici :)

Pa to, od Vladice nema 'leba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vladica kao spava, do 5 ujutru visi na battle.netu igra starcraft 2 igricu.

klasičan prevarant, loži se da će da ide u Koreju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam 600.000 kaznu sto nisam imao svetla u slucaju pozara i oznacen put evakuacije i plan evakuacije u apartmanima. Meanwhile, ljude koji rade ovaj posao na crno vec 3-4 godine niko nikada nista nije pitao.

A bila je policija, rekli su za 15 dana mora da se otkloni "opasnost", ja uradih to.

Nista, dan zatvora je 1000 dinara ako se dobro secam, pa se vidimo za dve godine \o/

Pritom, da su rekli 60.000, iznervirao bih se do jaja, ovih 600.000 mi je vise smesno, ono trolluju me..

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da su pricali kako porodicni biznis treba da bude oslonac ove zemlje [:)]

ja sam konacno obrisao preduzece, i sad se molim bogu da mi za 5 godina nece stici prijava za neplaceno neznamsta i uz to 500.000 kamate

inace mislim da mozes da se zalis pa se to deo skine, deo ide na neke rate ovo ono, al nesto ces morati da iskesiras, kad vec nisi hteo 200 evra inspektoru u dzeup

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo, kad se desio onaj požar u onom kafiću, par dana posle toga promptno morali da idemo na neki kurs protivpožarne zaštite, sve zaposleni. Bilo i testiranje na kraju, lol (tip nam govorio opušteno odgovore). Dve-tri nedelje kasnije je taj isti tip doneo planove zgrade (koji moraju da budu istaknuti na vidljivom mestu) i gomilu nalepnica sa oznakama di se bega u slučaju požara.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

to ako vam dodje debela amerikanka u goste da ne izgori

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...