Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

toprbica mi deluje kao covek koji bi umeo da popravi bojler, promeni utikac, sredi auto, dok mi istok deluje da bi lupao mandarina duck torbicom po haubi auta i kreštao.

Nešto kao muška keri.

i da ko što grijja kaže, ne deluje kao takav att whore.

Ovo oko gravitiranja ka vesi comtrade, jebi ga, mogućnost zarade i poslovnog kontakta je jak motivator.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Drvlje i kamenje na mene zbog ovog teksta: "Istina o genetski modifikovanoj hrani" http://t.co/aJP5wPuD

— Istok Pavlović (@istok)

October 20, 2012

zanimljivo je kad god ga sateraju arumentima pocne da kuka tipa buhuhuh niko me ne voli, nisam to rekao, ajmo viral, idemo dalje.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa matematički preciznim pravopisom je vrh! Ja kapiram da ne bih smeo da izjavim tako nešto na televiziji u strahu da ne prođe neki profesor srpskog i pljune me u lice... Neko ko se zaista time i bavi, jel :)

Elem, ali mi je to podstaklo jedno drugo istraživanje, kad sam video povezane klipove s ovim. Dakle kad na YT searchu ukucate Istok Pavlovic izadje nekih 40ak klipova, pritom svi ostali zajedno nemaju toliko pregleda koliko zajebantski "Istok Pavlović u Springfield radnji". Baš me interesuje razmišljanje guru-profesora na temu viralnog marketinga u ovom "case-studyju" [roflmao]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

al tek ova glupost za botswanu.. koliko je čovek retardiran to je tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...