Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

"a koliko vremenski treba srbinu sa iq>120 da nauči kako da dobije besplatno mleko, smoki i profesorsko zvanje bez doktorata."

ahahaha docy, bice covek od tebe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

buahahahahaha

BRAVO DOBRIVOJE!11111111111

[roflmao]

pokrenuli smo lavinu, a nesigurna lezbejka ne može da izdrži...

JEBI PROFESORA JEBI JE BI JEEEEEEEBIIIIII OJHAHAHAHAHAHAHAH

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

doca objasnio

plus i za alfija, gj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

blokirao i mene istok, a svakog ko ga hejtuje!

usao sa alta, da vidim sta sere, kad ono!

Odluka: Od danas čistim i blokiram sve hejtere sa profila. Podržavam slobodu govora i toleranciju, ali profil mi se polako pretvara u leglo hejta, pa moram da odreagujem protivno tim principima.

Od sada:

- Svako ko bude pisao protiv mene one standardne fore, da sam plagijator, lopov, da se prodajem nekakvim brendovima, da sam preko veze došao do ovoga ili onoga, dobija block u sekundi

- Svako k

o lajkuje takav komentar dobija block u sekundi

- Zezanje na moj račun je OK, i čak poželjno, jer volim da se smejem. Ne volim samo da čitam uvrede i konstatnte tvrdnje o meni koje nisu tačne.

- Ljudi koji imaju drugačije stavove od mene, po pitanju EU, gej parade, rudnika nikla, čega god, slobodno mogu da pričaju sve što žele, to je takođe ok.

Dugo sam bio u fazonu "sloboda govora"... ali sam razmislio malo: ukoliko ovde neko svaki dan ponavlja "Istok plagijator", "Istok lopov" i slično, ljudi će početi da veruju da tu ima neke istine. Što bih im davao medijski prostor za to?Verujem da i TV Pink dobija SMS-ove "Bacićemo bombu na Grand" pa ti SMS-ovi nikad ne izađu u onom skrolu dole.

Akcija počinje od ovog statusa. Siguran sam da će samo u komentarima na ovaj status da odleti jedno 20 ljudi. Izvolite, otkrijte se ko ste, olakšajte mi.

Savet za razočarane hejtere koje sam blokirao: Napravite fan page ili grupu "Istok Pavlović prevarant lopov prodavac magle" i tu razmenjujte linkove, komentare... kačite sve moje linkove sa komentarima "Evo ga Google Translate guru ponovo u akciji hahahahah gimme high five too brate kako ga guzimo najjači smo" i slično. Bićete tu "među svojima" a meni ovde nećete smetati. Eto. Peace out i sve najbolje u životu.

hahahahah jebote

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...