Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

update: "Nemam problem sa sujetom"

Napomena: Ne radi se ovde ni o kakvoj “povređenoj sujeti”, vidim da su mnogi u ovom tekstu primetili samo rečenicu “verovatno ne znate ko sam”. Pa naravno da ne očekujem da me bilo ko igde prepozna niti mislim da sam bilo kakva zvezda… ono što me je motivisalo da napišem je apsurd da sam hteo da im napravim besplatnu reklamu a oni me još izbacuju. Jednostavno, smešno je. Inače, vratiću se i kupiću stvari koje sam naumio, iskreno baš me briga kako će da me tretiraju, nemam problem sa sujetom.

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахаа, јеботе. [roflmao]

Ал кад идиот коментарише "надрндани" тон продавачице. Осећам да му је жена само рекла да фотографисање није дозвољено, на шта је кренуо неуротични напад. А тек ови дисклејмери које је накнадно убацио, мене би било срамота да постојим.

Као није проблем сујета, ма лол, него је прича корисна, битна или занимљива. [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

za nekoga ko, navodno, odbija 1000 evra za reklamiranje, i ko je internet guru, profesor... ima mnogo jeftin ukus ako mu se dopada springfild. Nije problem u jeftinoci Springfilda, koliko u tome da su to krpe koje mozesh da operesh 5,6 puta i posle da bacish. Bukvalno - krpe.

I da, cim lik pravi frku oko ovoga, znachi da presushuju stranacko-sponzorske slavine... Izgleda da je kriza

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

za nekoga ko, navodno, odbija 1000 evra za reklamiranje, i ko je internet guru, profesor... ima mnogo jeftin ukus ako mu se dopada springfild. Nije problem u jeftinoci Springfilda, koliko u tome da su to krpe koje mozesh da operesh 5,6 puta i posle da bacish. Bukvalno - krpe.

I da, cim lik pravi frku oko ovoga, znachi da presushuju stranacko-sponzorske slavine... Izgleda da je kriza

meni neke spf stvari traju od 2007 i i dalje su u ok stanju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa nije, onda niko ne bi znao šta mu se sve izdešavalo i ne bi imao oko čega da diže dramu -> skreće pažnju na sebe

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa nije, onda niko ne bi znao šta mu se sve izdešavalo i ne bi imao oko čega da diže dramu -> skreće pažnju na sebe

naravno da je to ocigledno, ja sam dao primer kako je jednostavno mogao odmah u startu to uraditi da mu je namera bila slikanje lepe kolekcije, a ne reklama i dobijanje farmerki dzabe.

sve do sad nisam imao nameru da pisem ista o njemu, procitam, vidim da je retard kojem su gurali glavu u wc-u solju u skoli, i nastavim dalje, ali sad je dosao na novi nivo debilizma. ajde razumem da je on debil, jebiga, debil debil, ali ovi retardi sto komentarisu "kako je samo nekulturna i zla menadzerka", to je tek neverovatna rasa debila.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...