Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

9davljenja,mrzitelji ce da mrze i deal with it

JEBOTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

AHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHA,plachem jebote,umirem,nesvestica me hvata

[roflmao] [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kinda related(nekako je povezano)

mislim, singidunum i te fore(I mean, Singidunum University and stuff)

Evo zanimljive situacije, kao odgovor na današnji tekst o Biljani Srbljanović, fejsbuk prijateljica je napisala uvredljiv, demagoški komentar, u kojem je na prilično ružan način okarakterisala sve one koji su se borili da nešto promene u društvu, a onda se razočarali u svoju nemoć i napustili sve. Kako je demagogija vrlo popularna disciplina u Srbiji glede raznih političkih kampanja, tako su se razni komentatori u nedostatku sopstvenih reči sa njom i složili. I to je potpuno u redu i demokratski, ne gajim iluzije povodom svesti ovog naroda, ali i dalje verujem u slobodu govora, pa ne "banujem" niti jedan komentar izuzev onih koji su baš lično uvredljivi za bilo koga, izuzev mene.

Neretko možete u kometarima pročitati i najgore moguće uvrede na moj račun, jer smatram da svaka napisana reč više govori o onome koje piše, nego o onome kome je ona upućena.

Ne gajim nikakve iluzije da Srbi razumeju to, ili demokratiju, jer je, na primer, Tomislavu Nikoliću i Borisu Tadiću na prošlim izborima 5 miliona ljudi dalo svoje glasove, a pobedila je kampanja čiji je poruka otprilike glasila "I Kosovo i Evropa i 200.000 novih radnih mesta".

Baš zbog transparentnijeg komentarisanja na svom blogu sam ostavio opciju da se komentar može ostaviti samo sa ličnog fejsbuk profila, tako da je svako ko ostavi komentar ujedno i gospodar situacije ispod tog svog komentara, odnosno ima slobodu da sam obriše bilo čiji odgovor, čak i moj. Mali test za lično razumevanje demokratije. Duboko ubeđen da neko ko radi na fakultetu za medije i komunikaciju razume da je transparentnost osnova modernog društva, kratkim komentarom skrenuo pažnju da je licemerno govoriti o moralu kada si zaposlen kod Slobodana Unkovića, a prethodna radna mesta su bila kod Slobe Maksi Milosavljevića u PKS tokom vladavine Vojislava Koštunice, a prethodno u US-aidu, dok su neki ljudi pokušali da se izbore sa raznim pošastima ovog društvam sa manje ili više uspeha.

Nekoliko sati kasnije pogledao sam ponovo na sopstvenom blogu svoj odgovor na pomenutom komentaru, i shvatio da je moj komentar u nedostaku kontraargumenata prozvane strane obrisan.

Dakle, neko ko je napisao uvredljiv komentar upućen meni, na mom blogu, je iskoristio opciju, koju sam ostavio zbog uverenja da je demokratija i dalje bolja od diktature i obrisao moj odgovor. I to ne neko bezveze, nego neko ko radi na Singidunum fakultetu za medije i komunikaciju, nepodobne, i komentare na koje nema kontraargument jednostavno obriše.

Pitanje je kakvo znanje daje takav predavač tim ljudima i ono što je još važnije kojim ih vrednostima uči? Srbija se davi u licemerju i nemoralu onih koji su zaduženi da to isprave. Srbija će se promeniti onog trenutka kada svi razumeju da ono što im je dato moraju da vrate. Za početak demokratiju demokratijom, slobodu govora slobodom govora.

Od danas, podrazumeva se, malo ću se pozabaviti i Singidunum fakultetom, zaslužio je.

http://amitzdulniker.com/2012/02/24/zasticeni-svedok-biljana-srbljanovic/

Link to comment
Share on other sites

BRAVO DAKI!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...