Jump to content

"U moje vreme..."


Recommended Posts

u moje vreme je bilo extra sto za dorucak kupis pastetu lepinju jogurt, i jos skupis sice da kupis zagora i drugare... fuck yeah!

u moje vreme smo citali stripove po nekoliko puta

u moje vreme se igrao tenis nogama slicno "kockici", samo jelte u paru ili 1vs1, 2 ili 3 dodira

u moje vreme smo citali mlif inatrc na malim ekranima :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je kako se protok vremena ubrzava lol

(ne stvarno, nego ono pesnicka sloboda)

evo g ke od mene mladji 5-6-7 ljeta a radio je isto sto i ja, a ja isto sto i oni stariji 5-6-7 godina.

medjutim sada se sve ubrzalo sta da kaze neko ko je 2000 bio kllinac a sta onaj ko je sada klinac. skroz suprotno. mnogo smo ubrzali

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

U moje vreme jesu, i toj deci nije ništa falilo.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je kako se protok vremena ubrzava lol

(ne stvarno, nego ono pesnicka sloboda)

evo g ke od mene mladji 5-6-7 ljeta a radio je isto sto i ja, a ja isto sto i oni stariji 5-6-7 godina.

medjutim sada se sve ubrzalo sta da kaze neko ko je 2000 bio kllinac a sta onaj ko je sada klinac. skroz suprotno. mnogo smo ubrzali

pa dobro sad vidimo klince koji opet furaju air max i trese (da ne pricamo o onim fensi likovima po poslednjoj modi iz becha) :D ocigledno da jedna epoha nije jos prosla (kao tada fazon starke, stripovi, bleja sa loptom na ulici etc)... ne mogu ni da zamislim sta ce biti trendi sledecih 20 godina :D

p.s. neko jos komentarise dakija i jedan njegov post ? zasto bi to bilo ko radio

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Basket priče ovde - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234921756

- U moje vreme smo sok kupovali ili u flašama od litar za kiselu vodu, ili u malim onim "kesicama" što se probuše slamčicom.

- U moje vreme je bila samo jedna lokacija za kupovinu pljeskavica i to je bila Mara :)

- U moje vreme koš za basket je bio postavljen na banderama u svakoj ulici, pošto niko nije vozio kola pa nije bilo bojazni :)

Link to comment
Share on other sites

18001428-1388.jpg

У моје време је Џордан сматран за врхунац ароганције и хоговања, данас су људи подељени по питању Кобија (ток абаут свет отишо у курац)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

potpisujem.

Mislim da bi lucky trebao i da otvori svakom forumašu nešto poput bloga, pa da svaki dan piše šta mu se desilo. onaj pričajte topic je potpuno nepregledan.

Uopšte ne znam šta je recimo ko je šta juče radio.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...