Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zvao sam neku prodavnicu hardvera u Vrscu pre 2 minuta:

Ja: "Halo, dobar dan, da li imate napajanja za desktop racunare?"

Prodavachica: "Imamo!"

Ja: "Recite mi sta imate od 500W modela, koji je proizvodjac i koja je cena?"

Prodavachica: ".....paaa imamo oko 25 modela razlicitih, morate da dodjete do nas da pogledate...."

Ja: "Izvinite, ja zovem iz Beograda, recite mi samo proizvodjaca i cenu za napajanja od 500W ako imate..."

Prodavachica: "Ne, ne mogu, NE GOVORIMO CENE PREKO TELEFONA!"

web sajt prodavnice: http://www.lambada.rs/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ je na slovu V kod moje tastature :) e sad koje dugme jos ide ne znam :D

друг Секира је у праву, мора да се куца код за @ на ћириличној тастатури.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Valjam se od smeha na ovo sa sekirom i niggerom ... ja sam imao sličan problem kad su ljudi na sastanak otišli u centralu firme u drugom gradu, sad najskorije što mogu da se setim, a sigurno je bilo još sličnih a zanimljivih situacija :)

Link to comment
Share on other sites

pa kud znak, koliko se secam on nosi najvise poena, sjebes znak i nemas vise pravo na gresku.

ja sam sjebao prvu raskrsnicu zato sto nisam video uslov za desno, doslo mi da iscepam test. sva sreca ostalo sam sabio pa mi nije bio problem. :-D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga , ne spavanje celu noc , koncentracija 5% , i u opisu znaka procitam uspori umesto zaustavi...odnosno procitam pravilno ali se u mozgu to registrovalo drugacije .

Prevelik je razmak izmedju testova , citavih 20 dana , treba na 7 da smanje , sad bih isao opet da polazem :P

Link to comment
Share on other sites

opet smo tigli u vreme sitnih ali masovnih prevara

upozorite mame tetke ujne babe! i sve uopste koje vole da se zezaju sa mobilnim i servisima za iste koji se placaju. znate ono skidanje igrica zanimljivih slika i s. putem nekog broja iz novina casopisa i slicno

naime kada se jednom prijavis za taj servis da skines igru, i to sve i uradis i skine ti se sa racuna odgovarajuca vrednost kredita 115 din, posle toga iste poruke non stop stizu i skidaju kredit prihvatio ti ili ne da se opet igras :)

iako se odjavis, dobijas poruku da si se uspesno odjavio ali poruka koja skida kredit i dalje stize, dokle god ima kredita

proverom sa podrskom kod mobilnog operatera receno nam je, da se dosta ljudi zali na isti problem i da je jedina opcija da se tuzi taj servis... jedini info koji preko mobilnog mozes da izvuces je veza sa fun-mobile.rs na kojem se nalazi apache server

wtf, ostaje jedino da se pogleda gde se taj servis reklamirao pa da se od njih izvuce info koje su te barabe

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

wtf, ostaje jedino da se pogleda gde se taj servis reklamirao pa da se od njih izvuce info koje su te barabe

Ne znam da l' si radio whois za sajt, al' ako nisi...

Ime fun-mobile.rs.

Status Aktivan

Datum Registracije 01.09.2009 17:12:07

Datum Poslednje Izmene 19.07.2011 18:22:05

Datum Isteka Registracije 01.09.2012 17:12:07

DNS serveri

Naziv ns3.loopia.se.

IP adresa 194.9.94.245

Naziv ns4.loopia.se.

IP adresa 194.9.95.245

Naziv ns1.loopia.se.

IP adresa 93.188.0.20

Naziv ns2.loopia.se.

IP adresa 93.188.0.21

Kontakt Fun telecom

Administrativni Kontakt Jole Radonjic, Fun telecom, Uzun Mirkova 3, Beograd, Srbija

Tehnicki Kontakt Dijana Stanojević, Loopia d.o.o., Dušanov Bazar lok I/102, Nis, Republika Srbija

Fun telecoma naravno nema u APR.

btw: 20 smrti majstorima koji lupaju od 6 ujutru.

Edited by VELIKI KURAC
Link to comment
Share on other sites

и сад лепо одемо до Узун Миркове и киднапујемо ово двоје поменутих, одведемо у неки приградски подрум да све лепо отпевају.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...