Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

zenama definitivno ne treba dati da voze kola, vozila sveca caletov auto i udarila retrovizor i ona ga kao sredila sto mi je jutros rekla, i sinoc ja vozio nisam ni izvalio, naravno cale izvalio i zove mene kao neko je pokusao da ukrade retrovizore(jer su vec jednom krali oba) naravno aludirajuci da sam ga ja udario :fp:

Link to comment
Share on other sites

petak fino vece, subotu takodje fino. Upoznao neku iz panceva(poz grujo) 24 godine ima, jako opustena devojka :D

ceo dan razvlacenje po krevetu i gledanje filmova. raj.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

privodim kraju čitanje jedne knjige a glavni lik je original sebični 24h nadrogirani slepac skot kao i moj bivši i pritisak mi se sve više povećava !!!!

Није он дрогиран, него му није добро што је убио бабу секиром!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да је бољи не би га волела :tf:

to je i on rekao ... istina ... u meni je problem... [|)]

elem, došao mi juče deda u posetu, ima pejsmejker i jutros mu pozlilo, odemo do Zemunske bolnice i oni tamo kažu da mu baterija na tom čudu ne radi još od oktobra, a on je tad išao na pregled u Prokuplju i oni seljaci "kao" ništa nisu videli, sve je bilo u redu a deda se nije dobro osećao ..... sad mora opet na operaciju [V]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Mozes da platis parking bez problema a bez da kucas nasa slova.

Ako mislis na C umesto Ć i Č i na D umesto Đ i tako to, nece da moze. Dva puta sam u Subotici dobio kaznu zato sto sam uplatio HD umesto HĐ. Naravno, da ti uvaze reklamaciju ako se zalis ali bezveze se moras cimati da im saljes mail ili jos gore, da ides kod njih i pokazes im poruku.

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na C umesto Ć i Č i na D umesto Đ i tako to, nece da moze. Dva puta sam u Subotici dobio kaznu zato sto sam uplatio HD umesto HĐ. Naravno, da ti uvaze reklamaciju ako se zalis ali bezveze se moras cimati da im saljes mail ili jos gore, da ides kod njih i pokazes im poruku.

Meni nikad ... xxx-RD umesto xxx-RĐ i nikad nisam dobio kaznu, posebno što je početkom godine, po uvođenju novih tablica, Parking servis i napomenuo da se upisuje slovo koje odgovara ovome, samo bez crtice. Onda su posle ubacili u sistem i "kvake", ali su i dalje nastavili da priznaju oba. Znači, separatisti mađarski su ti naplatili kaznu! :)

Link to comment
Share on other sites

Aj da ne otvaram novu temu mozda neko od vas zna sta me muci :D elem Instalirao sam F1 2011,pre nekih 7,8 dana radio sve normalno, i pojavio mi se problem,kad startujem igru dodjem do menija gde mi ispishe press start , kako pritisnem start igra mi crashuje, reinstalirao sam igru nije pomoglo isti problem,stavljao drugi crack isti problem,mozda neko od vas zna sta me muci,mozda je do mog kompa? help pls

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...