Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Probao sam sinoć da gledam Tekken: Bloody Vengeance pošto lepo izgleda na slikama, i jebote koje sranje, koma nevera. Ok, film pravljen po video igri sa pričom koja staje na omot CD-a (na stranu to što se fanovi Tekkena razumeju u kvalitet ko Marica u kriv kurac), ali od prve scene je sve toliko retardirano na više nivoa da sam bez ikakvih problema shift deleteovao film koji sam skidao skoro ceo dan :|

Poenta priče, ne čitajte komentare na IMDB-u za filmove koji imaju jako usku ciljnu grupu

Poenta price - koristite RapidShare da ne bi skidali film skoro ceo dan :tf:

e, ja sam uspeo da odgledam ceo film :D Fight scene su me vratile u detinjstvo, scene sa omg ribama su hranile adult verziju mene, a ostatak, including storyline, sam ignorisao

Link to comment
Share on other sites

Dogovorimo se tako fatboy i ja da mu prodam napajanje sa mog starog kompa. Pita me covek gde zivim ja mu napisem kod Studia (diskoteka u Novom Sadu, 2 minuta od centra) i lepo se dogovorimo da se nadjemo kod garaze u centru. Ja odem kod garaze, trazim fatboyev auto i nazovem ga da vidim tacno gde je. Pitam ga ja da li je to garaza iza meka i on krene da prica nesto "gde ta i ta ulica sece knez mihalovu" i etot kurca. On u Beogradu ja u Novom Sadu.

Link to comment
Share on other sites

али "та улица ти се зове Кнез Михајлова"... ЦРЊА БЕЛГРАДИНЕР!!!! [roflmao]

:)))))))))))))))))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...