Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

da,ali ne zelim da rizikujem da mi udje kontrola,pa sam lepo prosetao do 48ice u kojoj nikad u zivotu nisam video kontrolu i zabo do slavije [8D]

Нећеш их никада видети ако идеш са њом само до Славије, након тога упадају веома често.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko mi je nezgodno da igram pes sa cimerom, zato što kad se baš iznerviram kad-kad opsujem igrače tipa ''jebo te Bog retardiranog'' ili slično, i onda mi bude jako neprijatno, i ako on u suštini konta da nemam nikakve loše namere, nego je čisto nerviranje u pitanju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ups, primećujem da sam zaboravio klučnu činjenicu da napomenem, zbog koje mi je neprijatno, jel te - čovek je student bogoslovskog fakulteta :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Нећеш их никада видети ако идеш са њом само до Славије, након тога упадају веома често.

e pa to!Znam za jadac!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nikola kralj

kili car

dobro jutro i ostalima!

Opet radimo za Olimpijski komitet, ali ovog puta bice posebno zanimljivo, posto radimo u "SRBIJA" majicama i "SRBIJA" trenerkama u sred Novog Pazara.

ne tripuj se, neće ti se ništa desiti. malo je čudno kad posle zalaska sunca nema nijedne žene na ulici al u suštini normalni ljudi žive tamo.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam sinoć da gledam Tekken: Bloody Vengeance pošto lepo izgleda na slikama, i jebote koje sranje, koma nevera. Ok, film pravljen po video igri sa pričom koja staje na omot CD-a (na stranu to što se fanovi Tekkena razumeju u kvalitet ko Marica u kriv kurac), ali od prve scene je sve toliko retardirano na više nivoa da sam bez ikakvih problema shift deleteovao film koji sam skidao skoro ceo dan :|

Poenta priče, ne čitajte komentare na IMDB-u za filmove koji imaju jako usku ciljnu grupu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...