Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kako mozes da kupujes koka kolu sa onog aparata?? Meni je ono odvratno... Pola voda (tj. istopljeni led) pola koka kola... Najstroze izbegavam da uzimam tako koka-kolu...

Meni to odgovara, uvek uzimam koka kolu sa gomilom leda bilo gde, jer volim da je led "razblaži" malo, suviše mi je ovako gazirana, nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

BRAVO DRALE SRPSKI DOMAĆINE!

Jel si se sam setio il te žena podsetila? :D

жена ме подсетила још пре 2 недеље. 2 ствари нам жене никад неће опростити. прву, што смо их оженили, и другу, ако икад заборавимо тај дан...

иначе, данас ми је мама честитала годишњицу...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

limenka > all

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao isti trip pre recimo 3 dana ... koka kolu nisam pio pre toga mesecima, a i nemam običaj da je pijem, i odjednom samo - uf al' mi se pije koka kola. I kupio sam srednju u meku i popio, nemam pojma o čemu se tu radilo.

taj fazon,uvek preferiram sprajt i bitere,tonike,fante ispred koka kole,ali ovo danas je bila neopisiva zelja,tolika da sam eskivirao limenku cara jer je 0.33 samo da bih popio sto vise!

@ivke

zheno jedna,pijes kocu bez secera :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ја сам био ушао на тај канал пре једно две године и сморио се кад сам видео да људи стварно причају о игрицама. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...