Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ah zamisljam kafu Socušu iz blago krnjave (ali baš blago) šoljice bele boje, sa plavom crtom pri vrhu, kisela iz čaše od 2 dl kafanske, i sakriven vinjak na trougaonom kalendaru na stolu. U perspektivi kisela se pije iz 1 dl čaše :)

види се да си прве кораке направио у државној фирми...

:)

сад су нас натерали да пијемо ону пишаћку из кафомата, али на терену још черишују праве вредности.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

svaku firmu koja zameni kafe kuvaricu i ljudsku kafu tim govnima sa automata treba zapalit!

ili barem naci onoga koga su podmazali isporucioci aparata da ubace to govno. Em sto kafe ne valjaju, em sto je prljavo, em sto 2 zene dobiju otkaz.

види се да си прве кораке направио у државној фирми...

Nisam, ali naucio sam da ih cenim. Kapiram da kad bi negde mogao da se postigne kombo najboljih osobina olskul drzavnih i privatnih firmi, da bi to bio pun pogodak i po radnim uslovima i po efikasnosti i kvalitetu rada...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Људи треба ми мала помоћ, пошто је претрага на форуму лоша и нисам успео да нађем један стари пост. У питању је била препорука за машиницу за шишање, тачније марка за исту коју користе доста по салонима. Ја бих наравно узео само неки јефтинији модел.

А и ако неко зна ту марку/марке нека напише.

moser

u ustanickoj gde je nekad bila robna kuca beograd pa preko puta.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

moja ortakinja je hemicharka a ne od likova iz kafica koji su mi isto to rekli, resetuj se

ne kapiras sta sam hteo da ti kazem, ne znam da li je gluplja prica o ortakinji hemicarki (kao da mi treba hemicarka da mi kaze da je gazirano pice puno hemije stetno), ili o liku u kaficu koji ti govori da ne pijes koka-kolu. to mora da su neki super heroji, Savesni Konobar i Mrs Obvious.

nhf matori, samo sam hteo da se nasalim :*

šoljice bele boje, sa plavom crtom pri vrhu

:')

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

http://www.domomladi...tronske-muzike/

edit: dali su mi 2 ulaznice, navodno poslednje.

Мислио сам да се купују, ал иако си узео последње сва срећа те сам затекао данас организаторе у Дому и узео \0/

i sakriven vinjak na trougaonom kalendaru na stolu.

: ))))))))))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne kapiras sta sam hteo da ti kazem, ne znam da li je gluplja prica o ortakinji hemicarki (kao da mi treba hemicarka da mi kaze da je gazirano pice puno hemije stetno), ili o liku u kaficu koji ti govori da ne pijes koka-kolu. to mora da su neki super heroji, Savesni Konobar i Mrs Obvious.

nhf matori, samo sam hteo da se nasalim :*

e izvini onda, nisam te dobro skontao :* medjutim, oni su mi konkretno prichali za zero, ne za obichnu koka kolu (mislim, to znaju i deca od 2 godine), vec bash specificno zero da je do jaja shtetna :) e sad, ako su oni mene lagali, lazhem i ja vas :D

Link to comment
Share on other sites

e izvini onda, nisam te dobro skontao :* medjutim, oni su mi konkretno prichali za zero, ne za obichnu koka kolu (mislim, to znaju i deca od 2 godine), vec bash specificno zero da je do jaja shtetna :) e sad, ako su oni mene lagali, lazhem i ja vas :D

pa u pravu su :) jedina tecnost koja nema kalorija je voda :) da bi ubio kalorije koristis neku hemiju :D ko zna kakvu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pravim veceru za drugare, njoke sa sosom od bri sira i paradajz sosom sa crnim maslinama i bosiljkom, mleveno meso naravno, predjelo salata paradajz tipa seri avokado i mocarela, sa pastom od bosiljka.. ocu da sprcam sta mislite

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika između Zero i Light? Svuda po inostranstvu imaju ligh, jedino kod nas je Zero. Wtf? :)

Isti je proizvod u pitanju, isti je sadržaj nema razlike ni tu. Poenta je da su Zero lansirali jer je isuviše uska grupa konzumenata pila Light, Koka Kolu koja je doživljena kao "ženski" proizvod, sa tim ispisom, srebrna tako, imala je obično ribe u reklamama itd. Zato ćeš preko i dalje videti ribe da piju light obično.

Onda su lansirali Zero, kao light Coca Colu ali za muškarce, što možete da provalite po onoj reklami lika koji upada helišem u neku zgradu, po crnoj boji, uopšte tim kampanjama koje su nekako više "muške", ispisom koji je sa "jakim" fontom itd.

E sad, preko imaš i light i zero da uzmeš, ali kod nas je problem u tome što nema tržišta za oba proizvoda pa su light zamenili zerom kojeg sad piju i devojčice :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...