Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Eto, i onda se ratari jos zale da je lose...

ratari ? gtfo

ja nesto pricao sa caletom da ulozimo u kosnice(cak mozemo i sami da napravimo, 60 eura je jedna ako se kupuje)

svidja mi se ideja dodatnog posla, od kojeg zavisis samo od svojeg rada

cuo sam da med mozes da valjas madjarima za odlicne pare, na veliko... za razliku od srba koji su izgubljeni u prostoru i vvremenu

jebg, mi imamo tu zemlju, i onda zasto da je ne iskoristimo... nema tu mnogo, a i to je ono cukundedovina i jos matorije :) tako da prodaja nikada nije bila opcija, a sad polako moze da se uzme i koja parica, uz naravno lomljenje kicme

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je umnjak u pitanju posebno tezi zahvat vadjenja (da raste krivo),otok je normalan

tj bar je meni tako rekao zubar kad sam ga vadio,posto sam je ja istripovao zestoko kad sam se probudio i pogledao sebe u ogledalo. :D

Jebeno je,ne mozes zinuti kako treba,nista zivo jesti, samo antibiotike i hladne obloge i posle 2,3 dana ce proci.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Vadio sam 6icu, ne bi bilo otoka da mi zub nije pukao pri vađenju, pa je doktorka vadila koren po koren ,i onda je čeprkala 20 min po rani,pa je valjda od toga veliki otok, pijem neke antibiotike, valjda će za par dana da se smiri... ne mogu da jedem skoro ništa,jedva zinem :(

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Vadio sam 6icu, ne bi bilo otoka da mi zub nije pukao pri vađenju, pa je doktorka vadila koren po koren ,i onda je čeprkala 20 min po rani,pa je valjda od toga veliki otok, pijem neke antibiotike, valjda će za par dana da se smiri... ne mogu da jedem skoro ništa,jedva zinem :(

OBAVEZNO proveri da li ti je lepo sve delove izvadila, tj da nije ostao neki fragment korena. Meni su još pred kraj srednje izvadili jedan zub i ispostavilo se da nije lepo izvadjen i ja sam 3 god trpeo povremene nalete neobjašnjivog bola i otečenja žlezdi, a da nisam znao zašto i tek bezveze, kad sam išao na popravku jednog drugog zuba, mi je nova zubarka otkrila da imam zaostali fragment na mestu izvadjenog zuba, i taj fragment sa vremena na vreme je gnojio i pravio mi te upale i bolove. A da ne govorim o tome da je to sve moglo mnogo više da se sjebe, da je moglo da predje na meso i preko toga na ostale zdrave zube direkno u korene.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

OBAVEZNO proveri da li ti je lepo sve delove izvadila, tj da nije ostao neki fragment korena. Meni su još pred kraj srednje izvadili jedan zub i ispostavilo se da nije lepo izvadjen i ja sam 3 god trpeo povremene nalete neobjašnjivog bola i otečenja žlezdi, a da nisam znao zašto i tek bezveze kad sam išao na popravku jednog drugog zuba mi je nova zubarka otkrila da imam fragment na mestu izvadjenog zuba, i taj fragment sa vremena na vreme je gnojio i pravio mi te upale i bolove. A da ne govorim o tome da je to sve moglo mnogo više da se sjebe, da je moglo da predje na meso i preko toga na ostale zdrave zube direkno u korene.

+1

ja sam u identicnoj situaciji trenutno, vadio sam 6icu pre ~mesec dana i kad prodjem jezikom preko tog dela gde je zub izvadjen osetim deo zuba koji nije izvadjen :fp: ici cu do zubara cim se vratim u Srbiju da izvadim to

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...