Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja pa izguglao da radi od 8.

Pekara Trpković, Nemanjina ulica, ispod Slavije. Radno vreme: 8:00-20:00, zatvoreno nedeljom. Ako želite da vidite pravu srpsku pekaru (bez pice i koka-kole) i probate jedan od najboljih bureka u gradu (zbog koga se čeka u redu van radnje) posetite ovu pekaru.

izvor: http://www.beligrad.com/shopping_s.htm

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kasno nam je palo na pamet, trebaju duže pripreme za takvu zajebanciju, a mi na pola leta rešili da idemo :(

Sada svake nedelje vozimo neke rute do 100 kilometra, a sledeće godine ćemo od marta već da krenemo sa pripremama, raziličiti tereni, vremenski uslovi i tako dalje, ipak nije to tako jednostavna stvar kao što smo očekivali.

Plus sam apsolvent od sledeće godine, tako ću moći da se posvetim više tome.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vidite sa Palmom da vam kupi neke do jaja bajsove :tf:

Prošle godine su neki likovi dobili sponzorstvo od Palme da idu do Grčke bajsevima, sve što je trebalo je da rade snimke od Jagodine do tamo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

OBAVEZNO proveri da li ti je lepo sve delove izvadila, tj da nije ostao neki fragment korena. Meni su još pred kraj srednje izvadili jedan zub i ispostavilo se da nije lepo izvadjen i ja sam 3 god trpeo povremene nalete neobjašnjivog bola i otečenja žlezdi, a da nisam znao zašto i tek bezveze, kad sam išao na popravku jednog drugog zuba, mi je nova zubarka otkrila da imam zaostali fragment na mestu izvadjenog zuba, i taj fragment sa vremena na vreme je gnojio i pravio mi te upale i bolove. A da ne govorim o tome da je to sve moglo mnogo više da se sjebe, da je moglo da predje na meso i preko toga na ostale zdrave zube direkno u korene.

Planirao sam do ponedeljka da ostavim kako je, pa ako otok ne spadne da odem na snimanje,pa cu da vidim da li je sve povadjeno,ako nije,opet pod noz jbg... mada mislim da jeste,nego je bio problem takodje u tome kada mi je chistila ranu da je morala sa nekim skalpelima da ide duboko,pa je valjda sve ovo sada reakcija na to, ali opet sa druge strane totalno je moguce da je ostao neki deo korena,videcu do ponedeljka,pa cu proveriti... nikako nije za zajebavanje :/

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Jebote, izašo sam oko 12 da se vidim sa drugarima, i dvojica od njih su bili pijani i vozili se na jednom bajsu na parkingu, i pali su tako pijani ispred nečjih kola i valjda je tu neki majmun napadao ribu i ladno je izašo i napucao jednog od njih bez i jedne reči, i mi tu poletimo da ga bijemo, jer je apsolutno bez potrebe počeo da udara ovog ortaka (niti su mu okrzli kola, niti išta) i on krenuo da beži. Dok smo ga mi jurili, ovaj pijani ortak što je popio pesnicu u besu i pijanstvu mu je uleteo u kola gde je ovaj ostavio ključeve i namerno mu slupao kola, i sad mora da ide na sudjenje zbog toga...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

laki coooooovece gde si svih ovih dana, tvoji postovi su nedosstajali... :D

malo odmarao, ali evo me nazad, jači nego ikad! ko beše to, mile kitić? :)

sad me je ova priča o bureku naterala da razmišljam da odem do neke od pekara. Mislio sam do Trpka ali sad je tamo takav red za burek da je to nenormalno. Pre neki dan sam bio, i neka žena ispred mene:

- Dobar dan, jel imate burek sa sirom?

- Imamo

- (pogled u papir) Daćete mi onda 13 puta po 300 grama.

I to je bio samo početak, da bi na kraju uzela i 18 jogurta.

Tako da možda odem do Rankovića, to je ona pekara u ulici koja nemam pojma kako se zove ali ide tuda 25 i 26 i izbija tamo na Beomedicinu odnosno voždovački nadvožnjak.

Link to comment
Share on other sites

Jebote, izašo sam oko 12 da se vidim sa drugarima, i dvojica od njih su bili pijani i vozili se na jednom bajsu na parkingu, i pali su tako pijani ispred nečjih kola i valjda je tu neki majmun napadao ribu i ladno je izašo i napucao jednog od njih bez i jedne reči, i mi tu poletimo da ga bijemo, jer je apsolutno bez potrebe počeo da udara ovog ortaka (niti su mu okrzli kola, niti išta) i on krenuo da beži. Dok smo ga mi jurili, ovaj pijani ortak što je popio pesnicu u besu i pijanstvu mu je uleteo u kola gde je ovaj ostavio ključeve i namerno mu slupao kola, i sad mora da ide na sudjenje zbog toga...

Slupao i ostao da dodje policija?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Jebote, izašo sam oko 12 da se vidim sa drugarima, i dvojica od njih su bili pijani i vozili se na jednom bajsu na parkingu, i pali su tako pijani ispred nečjih kola i valjda je tu neki majmun napadao ribu i ladno je izašo i napucao jednog od njih bez i jedne reči, i mi tu poletimo da ga bijemo, jer je apsolutno bez potrebe počeo da udara ovog ortaka (niti su mu okrzli kola, niti išta) i on krenuo da beži. Dok smo ga mi jurili, ovaj pijani ortak što je popio pesnicu u besu i pijanstvu mu je uleteo u kola gde je ovaj ostavio ključeve i namerno mu slupao kola, i sad mora da ide na sudjenje zbog toga...

A šta je bilo sa ribom?

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...