Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hahaahhah :)))

A citao ja, zaista mi je bilo jaaaako simpaticno i interesantno, ali rekoh ajde da ne pisem nista, napusice me standardno. Meni je zaista sve to romanticno, koliko god je ta romantika izumrla ili sta god, ali svaka im cast. :)

Pozdrav za gosn Kreatora veceras, i naravno, sve njegove drugarice koje su me potpuno iskulirale veceras... Zakljucak - mnogo sam ruzan. :(

I kreki je bio na povetarcu? :p

Btw, nadam se da te nisam cockblockovao. o/

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Ljubazno osoblje bi već bilo ravno sedmici na lotu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kućni Bioskop (za cigan malu možda) plejer od 3soma dinara u megamarketu ne može da pušta ništa sem Poaroa sa benzinske pumpe, poy :tf:

In other news danas sam imao kompletan parenting overload, ćerkica je u roku od 15 minuta sela u baru na klupi ispred immo centra, zagazila u močvaru koju je neko napravio na sred igrališta zalivajući travnjak umazala se pre toga čokoladom svuda i kao grand finale, ukenjala se ko kamiondžija dok smo čekali bas do kuće, onako sva u svetlo roze, kaljava i namirisana, još se otimala što je vodim kući, ko da nosim prase sa stočne pijace u GSPu :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da posle treninga u stomaku zbrćkam prvo mleko i plazmu, pa riblje ćevape što su ostali od ručka, a posle i neke kobasice što je ćale pravio za večeru, a sad idem na 18 rodjendan da ispijam pelin i pivo. Bože, ako te ima, molim te nemoj da dozvoliš da završim u nekom ćošku usranih pantaloni i ispovraćane face.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odlichan Chabke! :D

Danas sam pokushao da izvadim pasosh lol. I u ovom mom selu mora par dana unapred da se uzme broj. Treba mi pomoc rur drugara, imam dva pitanja:

1) Uz sva dokumenta koja predajem moram imati vazecu lichnu kartu. Skontao sam danas da je istekla 27.7.2011. a onda mi je ortak rekao da lichne sa tim datumom i dalje vaze(gomila ljudi koji su vadili u to neko vreme lichne imaju za datum isteka bash taj datum), jer su oni pri izdavanju njih mislili da ce do sada sve te matore lichne karte zameniti ovim biometrijskim. Jel' zna neko neshto vishe o tome tj. da li mi i dalje vazi lichna ili ne?

2) Zbog besparice kasnim sa vadjenjem pasosha a vec za 15dana idem na more, pa me interesuje kako se tachno radi ono za isdavanje po hitnom postupku. Da li je dovoljno da samo odnesem tamo potpisan ugovor sa agencijom sa naznachenim datumom polaska ili moram da pishem ruchno i neku molbu ili shta vec?

.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/886928/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0+%D1%81%D0%B5+%D0%B2%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D1%9A%D0%B5+%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5+%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5.html

I dalje mi nije nishta jasno...

Lichnu vadim u Cacku btw i znam da nema tolikog chekanja, al' sam ja danas otishao u pola 2 lol. Idem u nedelju posle 4 da uzmem broj pa cu pitati pandura tad. Hvala.

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...