Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mali dodatak, pantaloni cak nisu ni padez.

sinoc sam gledao dinu na tv (fak jea) i istovremeno citao knjigu sa polarisovog sf diski :tf:

kole ce biti ponosan!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobra strana je da sam preživeo bućkuriš u stomaku :D

Loša strana je što ću verovatno u tvorza :D , ispao sam najveći pedo ikada u životu i da mogu pojeo bi se živ sada od srama. Jebote, koji sam ja majmun pijani ne mogu da verujem.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisam sprco i nije ćale pandur, ali problem je što je reč ''klinka'' prilično rastegljiv pojam :D

Osećao sam se kao kad neko na klinke topiku posle seta neke bomba ribe stavi koje je godište :D

CerealSpitting.png

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam sprco, ali sam što šta drugo radio, dok mi nije rekla usput koliko ima godina :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ovo godište čak ni na klinkama nije često figuriralo, rodjena je za vreme olimpijade u atlanti facepalm.gificon_smile_blackeye.giffacepalm.gificon_smile_blackeye.gif

Hvataće me jeza na tu pomisao još nekih par dana sigurno, kakva sam MAJMUNČINA jebote, mada čim sam čuo koliko ima godina distancirao sam se, nije da sam ušao u priču sa tom informacijom, nevertheless bedak je veliki :D

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

taj rad šljavke

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Морални Шавке се не обазире на биологију, сексологију и анатомију, Шавке спрцај, ако је притисак средине, а ти немој да причаш около и то је то. Ал самог себе да набадаш, то је више него незрело и уско.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

malo sam se smorio pa sam uzeo da listam knjige koje sam dobio za prvu godinu fakulteta i skenjao se cinjenicom da knjige imaju skoro 7kg

lagano shvatam razmere sranja u koje sam se upustio [V]

ima li neko ko studira ekonomiju u novom sadu da mi kaze da je sve to ok i da nije tako crno kako se cini?

unapred zahvalan skenjani predrug sekira

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...