Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ahahaha

9. Ako se desi da izgubite nešto tamo dole, ne brinite. Ako mislite da ne možete to da pronađete, ne postoji šansa da nije tamo. Vagina je kao čarapa. Ako izgubite bananu u čarapi, ostaće u čarapi.
Link to comment
Share on other sites

lawl je pitao nešto u vezi fb chata, pa reko da šerujem ovo

http://www.facebook....ence/popout.php

dakle, ako vas smara ovaj "novi" chat, ovo nije loše rešenje, bar se vide ljudi normalno....

Kako ovo mogu iz profila da otvorim negde? Gde je opcija? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pazarih laptop,sad kad zabodem docking station na sto osecacu se ko bajone

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebem ti Mutaliske koji mi ulecu kroz prozor, skratise mi 5 godina zivota. Cime li hrane ove leptire ...

ja zovem caleta da juri ta leteca stvorenja

a pre neki dan sam uspeo da polomim pecaljku na neku stonogu koja trci jedno jedno 10 kmh i svaki put sam je promasio :(

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me da smanjujem i kačim, biće kad se vratim. Za sad ću samo da prdim po ruru sa igorovog iPada :D

ipad 2 :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Šta fali, žene vole da ih čekaš sat vremena, više poena skupiš za sat čekanja nego za sat sastanka :tf:

In other news, poskočile liderske ambicije rukovodstva, dolaženje 15 minuta pre početka radnog vremena, upisivanje u knjigu utisaka u kabinetu direktora :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...