Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nikad mi neće biti jasno kako najgluplji ljudi u istoriji čovečanstva rade na centralama operatera.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Kasirici (?) u radnji ispala limenka piva kad je htela da provuče bar kod, nakon čega je usledila fontana visoka 2 metra u trajanju od brat bratu jedno 5 sekundi :))

Ali neverovatno, potpuno pravo je pala limenka tako da je sve otišlo u vis :)

Link to comment
Share on other sites

e to sa pivom i gejzirom se desilo i meni i snajkama pre neki dan na Kališu...

..a nismo bile pijane !

ne ne ...

btw... večeras neka bleja et la siti sentr... korzo fazon :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

nisu mi jasne te guzve. Kada su se pojavile nove licne karte / pasosi rezonovao sam da je to zato sto je ceo narod odjednom krenuo da menja stare za nove, ali sad je vec proslo skoro 3 godine, jel su oni stvarno toliko spori ili iz nekog razloga navala i dalje traje?

Meni nova licna istice 2014, hoce i tada morati da se ustaje u 3am i uzima slobodan dan sa posla? :)

mislim da stare lične ističu 27.07 pa su sad svi pohitali da povade nove.

Link to comment
Share on other sites

Slusam Original Radio Broadcast of "War of the Worlds" from, Mercury Theatre on the Air, October 30, 1938.

fantasticno :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Slusam Original Radio Broadcast of "War of the Worlds" from, Mercury Theatre on the Air, October 30, 1938.

fantasticno :)

Javi se brate na fon da se opitamo za zdravlje dece

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...