Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Exile - Prelazim na Prenesi + Surfuj 500, a imao sam neki socijalni na MTS-u preko caletove firme.

@trooper - Znam to, rece mi brat. Sacekacu ponedeljak, pa cu da im jebem mamu ako me ni tad ne prebace. Tri- cet'ri dana kurac malo, prodje nedelju dana skoro.

Ako si zahtev podneo u utorak, četiri radna dana ističu u ponedeljak. ;) Ako u ponedeljak ne dobiješ SMS sa porukom "prebacićemo vaš broj tada i tada u toliko i toliko" onda je nasilje dozvoljeno. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Pojma nisam imao da je Lijepa naša domovino napisao Srbin :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Josif_Runjanin

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ljubav tebi grujo, kad ćemo na fudbal?

kad popravim nogu,a to ce izgleda biti nikad!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi planiram da idem za licnu kartu u sub novi bg, moze neki savet kad da odem da cekam za broj, ako je neko bio skoro

bice dovoljno da u 6h budesh tamo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Tako je mislila i moja keva, pa je posle dva dana došla u pola pet (i naravno nije bila prva)

ja sam se vraćao iz grada jedan dan oko 2 ujutru i ispred MUP-a Vračar su već ljudi čekali red ... pre jedno dve nedelje, mislim da sam čak i pisao ovde.

Link to comment
Share on other sites

nisu mi jasne te guzve. Kada su se pojavile nove licne karte / pasosi rezonovao sam da je to zato sto je ceo narod odjednom krenuo da menja stare za nove, ali sad je vec proslo skoro 3 godine, jel su oni stvarno toliko spori ili iz nekog razloga navala i dalje traje?

Meni nova licna istice 2014, hoce i tada morati da se ustaje u 3am i uzima slobodan dan sa posla? :)

Link to comment
Share on other sites

ne moze da se zakaze preko moba za novi bgd, kazu nije dovoljna guzva za tu opciju, verovatno prvo treba da se iznabadaju nozevima ispred...

ja sam svoje dokumente uzimao neposrednk nefo su se pojavili i ono nisam imao problema, dosao oko 7h, cak su ostali i upraznjeni termini.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...