Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jebem ti sugavi MTS, ne mogu da pobegnem od njih. Podneo sam zahtev da se prebacim na Telenor jos u utorak i sutradan ujutru su me zvali tipa zasto se prebacujete tralala... I okej, sve je to proslo. Danas ja zovem Telenorov centar i ona zena, prijatna za divno cudo, kao "pa imam Vas zahtev ovde na cekanju, ali ne mozemo da aktiviramo broj dok ne poniste karticu"... Okej, nazovem ja MTS i kunem vam se, najiritantniji piskavi glas u zivotu, ono, bubne opne mi vriste da odaljim slusalicu, kao "pa jesu li Vas zvali da Vas pitaju zasto prelazite" itd itd.. Ja joj objasnim da sam jos u utorak podneo zahtev, da su me u sredu zvali vec i to... I onda vrhunac svega... "Pa nazalost ne mozemo da Vam pomognemo." :tf:

Jedva cekam da me prebace, idioti.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti sugavi MTS, ne mogu da pobegnem od njih. Podneo sam zahtev da se prebacim na Telenor jos u utorak i sutradan ujutru su me zvali tipa zasto se prebacujete tralala... I okej, sve je to proslo. Danas ja zovem Telenorov centar i ona zena, prijatna za divno cudo, kao "pa imam Vas zahtev ovde na cekanju, ali ne mozemo da aktiviramo broj dok ne poniste karticu"... Okej, nazovem ja MTS i kunem vam se, najiritantniji piskavi glas u zivotu, ono, bubne opne mi vriste da odaljim slusalicu, kao "pa jesu li Vas zvali da Vas pitaju zasto prelazite" itd itd.. Ja joj objasnim da sam jos u utorak podneo zahtev, da su me u sredu zvali vec i to... I onda vrhunac svega... "Pa nazalost ne mozemo da Vam pomognemo." :tf:

Jedva cekam da me prebace, idioti.

sa kog na koji paket prelazis?

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro !

Ne mogu vam opisati koliko volim ovaj zlatior, hotel sa wirelessom, bazenom i švedskim stolom OMG!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam se prvi put u zivotu nesrecno zaljubio !!! \o/

Ono, svidja mi se riba, zhenio bih je, i tako vec nekih XYZ meseci poslednjih, cak sam i sprcao i sve. Ali nekako osecaj da je sve uzalud i da riba nije u tom fazonu. Bukvalno moze da me vuche za nos, sve bih joj dao.

U isto vreme se i gadim sam sebi, a i osecaj je do jaja.

FA.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam se prvi put u zivotu nesrecno zaljubio !!! \o/

Ono, svidja mi se riba, zhenio bih je, i tako vec nekih XYZ meseci poslednjih, cak sam i sprcao i sve. Ali nekako osecaj da je sve uzalud i da riba nije u tom fazonu. Bukvalno moze da me vuche za nos, sve bih joj dao.

U isto vreme se i gadim sam sebi, a i osecaj je do jaja.

FA.

been there got t-shirt, javi se za koji mesec da vidimo da l ti je i dalje gotivno :D

Link to comment
Share on other sites

savke, odlicne slike, odusevljen sam!

tek na tim slikama se vidi koliko je u stvari beograd lep grad :)

Beograd je jako lep grad, samo što je zapušten jako, ali srediće se i to valjda vremenom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti sugavi MTS, ne mogu da pobegnem od njih. Podneo sam zahtev da se prebacim na Telenor jos u utorak i sutradan ujutru su me zvali tipa zasto se prebacujete tralala... I okej, sve je to proslo. Danas ja zovem Telenorov centar i ona zena, prijatna za divno cudo, kao "pa imam Vas zahtev ovde na cekanju, ali ne mozemo da aktiviramo broj dok ne poniste karticu"... Okej, nazovem ja MTS i kunem vam se, najiritantniji piskavi glas u zivotu, ono, bubne opne mi vriste da odaljim slusalicu, kao "pa jesu li Vas zvali da Vas pitaju zasto prelazite" itd itd.. Ja joj objasnim da sam jos u utorak podneo zahtev, da su me u sredu zvali vec i to... I onda vrhunac svega... "Pa nazalost ne mozemo da Vam pomognemo." :tf:

Jedva cekam da me prebace, idioti.

ako krenu da te smaraju mislim da mozes da prijavis incident RATELu, imaju i dedicated sajt za prenosenje brojeva http://www.prenesibroj.rs - tu ima i neki kontakt centar

Link to comment
Share on other sites

@Exile - Prelazim na Prenesi + Surfuj 500, a imao sam neki socijalni na MTS-u preko caletove firme.

@trooper - Znam to, rece mi brat. Sacekacu ponedeljak, pa cu da im jebem mamu ako me ni tad ne prebace. Tri- cet'ri dana kurac malo, prodje nedelju dana skoro.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

koji je burzuj ovaj mali aca,jezivo

ljubav tebi grujo, kad ćemo na fudbal?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...