Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

bravo Chabke, da te video Palma uplatio bi ti Vrnjacku Banju

vratio se sa basketa, nismo izgubili ni jednu i zato sam sada premoren

Ma neka, dovaljno mi je što će nas jagodinske studente da vodi u Pariz, sad oktobra na pet dana i još će dzeparac da nam da. icon_smile_cool.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Karadjordjeva ulica sa okolinom je jedna od najlepših starogradskih celina u Beogradu ubedljivo, a istovremeno najzapuštenija. Da ima vizije, tranzitni saobraćaj bi dobio alternativu, a cela Karadjordjeva sa okolnim ulicama bi postala pešačka zona i bukvalno jedan od najlepših delova grada. Pogledajte samo ovu raskrnicu, pa da je negde u Evropi ovo bi bio jedan prelepi gradski trg sa fontanom, spomenikom, gomilom turista i veselih ljudi, a ne ruinirana i zapuštena ulica oronulih fasada :(

GW81v.jpg

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vrlo je neprijateljski raspolozen po ovom pitanju :/

Gledam vec pola sata i nigde nema neka konkretna informacija o tome , kakav mi medju-dzek treba , da li uopste moze ... Da dodam da to treba spojiti sa Dvi-D portom

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110530100342AAE6Obx

If you want to connect your PS1 to a monitor, you will need a signal converter box that has the electronics to translate the TV signal to DVI, HDMI or VGA, whichever your monitor uses.

http://www.tomshardware.co.uk/forum/95475-25-connect-computer-monitor

an xga box... it a switch box basically, it converts your standard video connecter(the yellow plug) in to an anolog signal for your monitor and also alows you to plug in you normal pc so you can switch between console and pc using the box

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Nećeš to naći u Srbiji nigde.

Alternativno, ubaciš TV karticu u komp i povežeš Sony na karticu i "gledaš" ga preko aplikacije kojim bi inače gledao TV program. Bitno je da smanjiš baferovanje u aplikaciji da slika ne bi kasnila za tvojim akcijama, u protivnom može da ti laguje sekundu ili dve a to je beskorisno za igranje. Ili da koristiš nešto tipa Dscaler što i nije predviđeno da glumi media centar, pa se ne pravi preterano pametan, ne snima program u pozadini dok ga gledaš i slično.

Link to comment
Share on other sites

Ma , cim sam video da treba da se placa nekakav uredjaj batalio sam tu ideju :D Uglavnom sam hteo preko monitora zbog bolje mogucnosti sedenja oko njega nego oko TVa , a i kvaliteta slike , al dobro i tv ce odlicno da vrsi posao :) Nemam tv karticu jebiga....

Link to comment
Share on other sites

Karadjordjeva ulica sa okolinom je jedna od najlepših starogradskih celina u Beogradu ubedljivo, a istovremeno najzapuštenija. Da ima vizije, tranzitni saobraćaj bi dobio alternativu, a cela Karadjordjeva sa okolnim ulicama bi postala pešačka zona i bukvalno jedan od najlepših delova grada. Pogledajte samo ovu raskrnicu, pa da je negde u Evropi ovo bi bio jedan prelepi gradski trg sa gomilim turista i veselih ljudi, a ne ruinirana i zapuštena ulica oronulih fasada :(

Jbt stvarno greota. Svaki put kad prodjem smorim se kad vidim koliko je oronula ona zgrada skroz desno, a koliko bi gotivno izgledala da se to malo sredi.

Link to comment
Share on other sites

Ta zgrada skroz desno je čuveni Geozavod, o kome gradske vlasti svake godine prozbore po koje slovo, a ništa ne urade. Koliko je zapuštena spolja, toliko je tek katastrofa unutra, sve se raspada, a nekad je bila prestižno zdanje. Jedan tekst o tome iz prošlogodišnjeg Blica.

http://www.blic.rs/V...-Karadjordjevoj

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Android market uveo cene za paid apps?

wat? :D

Tačnije, mogu da se vide paid apps na Android marketu, da li je neko probao da kupi nešto?

Also, zavalite google main page :D

mogu, šljaka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lol, nub laki.

Tehnicki se razlikuje za kategorije vozila gde je putnicki auto jedna kategorija. Kubikaza nema veze sa time. Deru te opasno.

U je, sad ste me smorili :) Ali pazi, na zidu im je istaknut cenovnik baš tako po kubicima + imam i fiskalni? Mislim, nije da ću da idem da se žalim za 300 dinara, ali glupo je da imaju onda takav cenovnik. U pitanju je inače tehnički tamo na ćošku kod buvljaka, gde je onaj AfrikaAuto ili kako se zove što prodaju polovnjake (ali ovi nisu ta firma). I po istom principu su mi naplatili i tehnički tamo blizu Beogume kod Gazele, gde ima i ono pranje kola na traci. Pa eto, onda nemojte tamo da idete :)

Sjebao sam ruku pre neki dan,pao sam sa bicikle prvi put u životu iskasapio sam se :D

Meći flogocid i bićeš ok :) Ili pantenol kremu ako nemaš ovo prvo.

Karadjordjeva ulica sa okolinom je jedna od najlepših starogradskih celina u Beogradu ubedljivo, a istovremeno najzapuštenija. Da ima vizije, tranzitni saobraćaj bi dobio alternativu, a cela Karadjordjeva sa okolnim ulicama bi postala pešačka zona i bukvalno jedan od najlepših delova grada. Pogledajte samo ovu raskrnicu, pa da je negde u Evropi ovo bi bio jedan prelepi gradski trg sa fontanom, spomenikom, gomilom turista i veselih ljudi, a ne ruinirana i zapuštena ulica oronulih fasada :(

Realno, i meni je mega krivo kad vidim takvu ulicu, tu još prolaze kamioni itd, plus sam čitao da u tim zgradama ima poveća biblioteka sa kojom ne znaju šta će jer je nemaju gde. Nadam se da će nešto da se promeni kad izmeste autobusku stanicu, mada ko zna kad će to da dođe na red. Bilo je priče da će već ove godine nešto na tome da rade.

Tačnije, mogu da se vide paid apps na Android marketu, da li je neko probao da kupi nešto?

Dogodilo se dok si bio na odmoru :)

I za kraj ovog podugačkog posta, uzvraćam na Vićino

BG ... HI

sa

BG ... RĐ

Zovite me Rđa! :)

Link to comment
Share on other sites

BG RS, patriotizam!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Opšta tuča vernika i sveštenika zbog nepečenog mesa

MODRIČA - Nakon što je episkop zvorničko-tuzlanski Vasilije osveštao zvona hrama u Tolisi kod Modriče, pripremljena je gozba na kojoj je, sudeći po policijskom izveštaju i svedočenju prisutnih meštana, izbila tuča, a sveštenik iz Porebrica Nikola Lukić (32) iz okršaja je izašao s nekoliko modrica po telu i gipsom na nozi. Meštani tvrde da je u tuči koja je izbila, navodno, zbog rasprave da li je meso bilo dovoljno pečeno učestvovalo najmanje 40 vernika i sveštenika.

My link

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...