Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Па зато и питам, зато што је било приче о увођењу трипа као за регистрацију и повећавања цена, па не знам дал је то ступило на снагу. Мислим, проверио сам сад, није, тј. и даље су технички јефтини, али у будућности ће да уведу тај трип (јебо им пас матер).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

IMG201.jpg

Neki pederski casopis tipa "vino i seks i grad"

i to citan nad miljeom, ah

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ Dule - otkud vam to da tehnički košta isto za sva vozila? Ja otkad radim tehnički za svoja kola, a to je već 4-5 godina, oduvek se plaća različito u skladu sa kubikažom. Jesu to sitne razlike, ali postoje. Recimo do 1000 kubika je 1200 dinara, do 2000 kuba je 1600 dinara itd. Ja sam platio sad pre oko dva meseca 1600 din tehnički.

A ti dule, video sam kod isključenja za Dušanovac na autoputu (ono malo isključenje ako ne znaš da postoji sigurno mašiš) ima neka firma, rade tehnički pregled uz kojeg ti besplatno operu kola! Tako da, eto ti načina da prištediš :)

Link to comment
Share on other sites

Па то је тај ред величине, то је лол, него што оће да уведу типа да буде око 4000 неки просек, а за, не знам, неку зверину и сто јура. Ако се добро сећам. Била је та спика пре типа пола године.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@ Dule - otkud vam to da tehnički košta isto za sva vozila? Ja otkad radim tehnički za svoja kola, a to je već 4-5 godina, oduvek se plaća različito u skladu sa kubikažom. Jesu to sitne razlike, ali postoje. Recimo do 1000 kubika je 1200 dinara, do 2000 kuba je 1600 dinara itd. Ja sam platio sad pre oko dva meseca 1600 din tehnički.

A ti dule, video sam kod isključenja za Dušanovac na autoputu (ono malo isključenje ako ne znaš da postoji sigurno mašiš) ima neka firma, rade tehnički pregled uz kojeg ti besplatno operu kola! Tako da, eto ti načina da prištediš :)

Lol, nub laki.

Tehnicki se razlikuje za kategorije vozila gde je putnicki auto jedna kategorija. Kubikaza nema veze sa time. Deru te opasno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@ Dule - otkud vam to da tehnički košta isto za sva vozila? Ja otkad radim tehnički za svoja kola, a to je već 4-5 godina, oduvek se plaća različito u skladu sa kubikažom. Jesu to sitne razlike, ali postoje. Recimo do 1000 kubika je 1200 dinara, do 2000 kuba je 1600 dinara itd. Ja sam platio sad pre oko dva meseca 1600 din tehnički.

A ti dule, video sam kod isključenja za Dušanovac na autoputu (ono malo isključenje ako ne znaš da postoji sigurno mašiš) ima neka firma, rade tehnički pregled uz kojeg ti besplatno operu kola! Tako da, eto ti načina da prištediš :)

what mohi said :D

Link to comment
Share on other sites

Prekopao sam jedno ar i po tvrde zemlje u dvorištu pošto je keva rešila da pravi ružinjak, odavno nisam imao bolji trening. Još sam se cimao kao debil da penetriram zemlju isklučivo snagom ruku, iz miminalnu upotrebu noge po ašovu, jedino kad zagusti :D

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...