Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni se nisu zaglavila kola ali su zato proklizala po naizgled "čistom" asfaltu, iako uredno imam zimske gume. Dogodilo mi se i sinoć, doduše manjeg "intenziteta", a jutros sam klizao par metara, srećom pa po automatizmu kad je loše vreme držim veće rastojanje.

Link to comment
Share on other sites

meni isto sinoc bilo zanimljivo na parkingu a i na samom putu.

nisu neke sporedne ulice, vec u jebenoj goce delcevoj... proklizao sam kao car pre lezeceg, sva sreca pa nije bilo nikoga ispred... definitivno treba prilagoditi voznju VREMENSKIM USLOVIMA :D

di je putke da nas obavesti sta i kako?!

Link to comment
Share on other sites

Već neko vreme posmatram jednu malu slatku alternativku na faksu, sve kao da joj pridjem, ali mi glupo da isforsiram prilaz, i danas je, totalno neočekivno, ona bila ta koja je napravila prvi kontakt, odo sad da ga isfapujem u fakultetskom wcu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Posle paklenih nedelju dana, red je i da obavestimo javnost o uspešnoj borbi protiv prirode, koja nas je zadesila u prethodne dve nedelje. Samo prošle nedelje utrošeno je preko 7 tona industrijske soli koja je korišćena na prostoru glavnog grada. Za te potrebe angažovano je 127 ekipa "Beograd puta", dok je za ćišćenje prigradskih puteva zaduženo 16 kamiona i 39 multikar vozila. Cilj je ispunjen, sve ulice su čiste i prohodne za prolaz motornih vozila. Ali, naravno, vožnju prilagodite vremenskim uslovima, tačnije, u večernjim časovima, kada se tlo ledi, usporite, mislite na sebe i svoje bližnje.

Narednih dana nas očekuje hladno vreme, povremeno sa manjim padavinama, tek početkom sledeće nedelje se očekuje porast temperature i topljenje snežne mase. Tada se možemo i mi skoncentrisati na krpljenje rupa na kolovozima koje su nastale u toku prethodnih par nedelja.

Link to comment
Share on other sites

Bio jutros na faxu, pocheo novi semestar... malo upoznavanje sa novim profama. Jeo sam u onoj pekari Kircanski u bulevaru, stvarno kvalitna pekara sa dobrim pecivom...

I svaka chast onoj zena sto prodaje novine svako jutro izmedju vuka i pravnog na nekom semaforu... i po kisi i po snegu, uvek je tu... nema zime za nju.

Sad cu da odgledam neki filmic sto su rur drugari preporucili, sem ako ne zaspim u medjuvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...