Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Uf, koliko volim ovu Jagodinu, napio sam se ko vepar za male pare, a izgleda da sam i ugovorio i neki sprc za sledeći vikend u bgu, tako da sam srećan kao što pijani vepar treba da bude srećan ;DDDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vratih se sad iz SKC-a sa Grudvanja(neki kao mini fest). Slushao sam Connect i MVP. MVP me je odushevio! Skoro nisam slushao nishta bolje, odlichni su muzichari i sabili su nastup. Sutra idem da chujem SARS, isto se nadam dobroj svirci.

Jel misliš da su se smorili zbog toga što je posle Connecta na MVP-ju ostalo ukupno 15 ljudi? :)) Ja imam teoriju da tu udari smor samo u prvom trenutku, a posle im je svejedno pa onda "džemuju" zapravo bolje nego kad je puno ljudi :) Mada, realno, skratili su nastup sigurno za jedno 3-4 pesme zbog toga što nikoga nije bilo. + naravno Lira Vega, koja ne znam kako je isprva bila planirana u tom danu zajedno sa ostalim rap bendovima, pa na kraju nisu ni nastupili :)

Zabavljala se 2 godine sa nekim trecim likom(sto me nije zaustavljalo, gde god sam je sreo startovao sam je bilo je svega sem sprca), raskinula pre 3 sedmice...

brate, ako se ona dve godine zabavljala sa nekim i posle 3 nedelje se smuvala sa drugim, jasno je da to neće da potraje :)

Link to comment
Share on other sites

Jel misliš da su se smorili zbog toga što je posle Connecta na MVP-ju ostalo ukupno 15 ljudi? :)) Ja imam teoriju da tu udari smor samo u prvom trenutku, a posle im je svejedno pa onda "džemuju" zapravo bolje nego kad je puno ljudi :) Mada, realno, skratili su nastup sigurno za jedno 3-4 pesme zbog toga što nikoga nije bilo. + naravno Lira Vega, koja ne znam kako je isprva bila planirana u tom danu zajedno sa ostalim rap bendovima, pa na kraju nisu ni nastupili :)

Mozda ima i toga, ja sam doshao bash zbog Connecta, al' kad sam chuo kako sviraju morao sam da ostanem do kraja. Bilo je 15 ljudi i josh toliko repera, njihovih ortaka, delom su svirali i za njih. :) Ne znam shta se desilo sa Lira Vega, mozda uopshte nisu ni trebali da sviraju. Znam da danas nece biti Zemlja Gruva jer nisu mogli da se usklade sa promenom datuma.

.

Link to comment
Share on other sites

Koliko gadan osećaj kad ti ortak krene sa curom na koju se ložiš vec pola godine, još pride su svi znali koliko sam zagorio za njom i sad je lagano ortak prca :)

Sad postaviti sebi pitanje:

1.Sta je meni sad uopste kriv ortak, ima vise kesa od mene(cura je sponzorusa mrtva) i boli ga pehnis moze mu se.

2.Da li je on meni uopste ortak jer ono ipak bla bla truc herp derp

3.Sta sad raditi u mrtvom drustvu gde svi znaju da sam se lozio na nju.

Odavno se nisam ovako gadno osecao :)

Pa brate koliko god da si mislio da ti je ortak nije ortak , ma koliko god da mu se svidja riba ta i da zeli da je sprcne ne bi to ucinio pa ne znam sta da je , a zna koliko si se lozio na nju , pa *ebo bi mu *ater. Nisi ti kriv uopste sto je jbg riba u tom fazonu , a i ona je droljetina cim zna da ti je ortak i da uradi to tebi :D mada ne znam dal si se ti cimao sa njom ili si se samo lozio :D Sto se tice drustva jbg pojeo si govno sada i moras da prihvatis :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Mozda ima i toga, ja sam doshao bash zbog Connecta, al' kad sam chuo kako sviraju morao sam da ostanem do kraja. Bilo je 15 ljudi i josh toliko repera, njihovih ortaka, delom su svirali i za njih. :) Ne znam shta se desilo sa Lira Vega, mozda uopshte nisu ni trebali da sviraju. Znam da danas nece biti Zemlja Gruva jer nisu mogli da se usklade sa promenom datuma.

To znam, ali to je i objavljeno svugde, da neće biti Zemlja Gruva, tj. nisu u programu, Lira Vega je bila u programu za juče, jebeš ga. Moguće da kad su videli da su svi zbog Connecta tu, prosto su odustali kad je posle bilo 15 ljudi :))

haha, pobedila ova Nina (Danica, nije mi jasno odakle to Nina, al' ajde :D) ne Beoviziji. Devojka inace isla sa mnom u gimnaziju, bila ucenik generacije. Mnogo dobar covek, samo je jebe malo ego poslednjih par meseci, ali eto, izgleda da sad ima i zasto da je boli kurac za sve. :)

Pesma je btw sranje, ali bar ce ici neka normalna i pametna osoba, za razliku od prethodne 2 godine.

Nisu ništa spec pesme, mada je od te Nine realno najbolja, posebno za ono za šta je "potrebna". A pre neki dan sam čitao Kristiku Kovač koja je bila na fazon "jao nigde nisam mogla da nađem glas kakav mi treba za pesmu, dža bu, našla sam nju na YouTube-u" i onda sam skapirao i zbog čega, kad krene da peva visoko, ima isti glas kao Kristina.

Link to comment
Share on other sites

mi smo bili na promociji

182849_134547086611018_100001671812126_182582_7523262_n.jpg

timbe je pustao ol skul rep,totalno opustena,fina atmosfera,i onda skroz dobar nastup gostiju i tripera.Drugim danima ne znam sta pustaj,ici cu opet.Prostor je unutra onaj,nije nesto veliki ali je dobar , pristojan :) nije bilo zagusljivo.

Edited by cela.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

To znam, ali to je i objavljeno svugde, da neće biti Zemlja Gruva, tj. nisu u programu, Lira Vega je bila u programu za juče, jebeš ga. Moguće da kad su videli da su svi zbog Connecta tu, prosto su odustali kad je posle bilo 15 ljudi.

Otkazano Grudvanje veceras, sve otislo u kurac. A bas sam se radovao Sarsu!;/

.

Link to comment
Share on other sites

boo hoo boo..

3.Sta sad raditi u mrtvom drustvu gde svi znaju da sam se lozio na nju.

Odavno se nisam ovako gadno osecao :)

tumblr_kydfvdElJy1qawznlo1_250.gif

danas bilo takmičenje u školi, dežurala sam Francuzima pa sam se zajebavala i crtala po tabli :tf: ... moj Nemac koji se takmičio nije prošao, tj. nije prošao niko od Nemaca :fp:

Brzo obriši ovo da Adolf ne pročita! biće besan!

I jel to lubenica u avataru? [:0]

Link to comment
Share on other sites

gde da nadjem normalne farmerice? zara - svi modeli preuski, pull and bear - takodje...newyorker ima ok modela ali sam se svaki put opekao sto se tice njihovih farmerica jer budu unistene u kratkom roku...znaci, gde da nadjem "ni uske ni siroke" farmerice jebeno...u h&m-u u atini sam kupio najbolje farmerice ikada za 40ak evra...gde je h&m u bg-u?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...