Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ivke, bio sam danas prekoputa te gimnazije u Svetozarskoj, nasao sam samo jednu radnju koja prodaje kablove i takve stvari, ali nemaju za telefon. Radnja se zove Akustik, tacno je prekoputa gimnazije, isao sam jos jedno 50-tak metara uz ulicu gore posle toga, ali nisam nasao bilo koju drugu radnju koja prodaje ta sranja, pa sam odustao :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel može neko da mi kaže zašto mi se baguje vimeo, ne mogu ništa da odgledam normalno, bukvalno vidim svakih 5 sekundi po jedan frame, i onda na kraju kad ga želim da ga ubijem zabaguje mi se mozilla i posle 10 sekundi nestane taj vimeo tab... jel do browsera mrtvog ili šta?

(probao sam da obrišem kukije i sranja)

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Pa ti podigni malo više ruku u kojoj držiš makricu. Problem? :tf:

Jes, pa da mu ispadne biceps :)

Jedem dzem od sljiva i zalivam hladnim mlekom....omnonomnoonon :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ivke, bio sam danas prekoputa te gimnazije u Svetozarskoj, nasao sam samo jednu radnju koja prodaje kablove i takve stvari, ali nemaju za telefon. Radnja se zove Akustik, tacno je prekoputa gimnazije, isao sam jos jedno 50-tak metara uz ulicu gore posle toga, ali nisam nasao bilo koju drugu radnju koja prodaje ta sranja, pa sam odustao :)

to je ta, jbg što nemaju.

Link to comment
Share on other sites

mnogo je dobar ovaj twinings crni čaj sa vanilom. istina, nije neki troo čaj koji se kupuje u trunkama i sprema u profi aparaturi, al za bućkuriš iz kesice je objasnio :)

takođe, kupio sam hipsterski duks sa benderom iz futurame pa sam srećan.

danas u sk mi kaze drugarica iz odeljenja kako se lozi na mene vec 3 meseca i ono ja je pogledam i :fp:

pa ono brt na skali od 1 do 5 je 3+ :D

taj plus je zbog sminke :tf:

ja iz ove priče biram da izvučem pozitivan utisak: mališa ipak ide u školu, pa mu se možda omakne nešto i da nauči dok je tamo :D

zaboravila sam šifru, koju će uskoro confy srediti

reče još onomad da si zaboravila šifru, i ja se još pitam što me ne iscimaš da ti to sredim, a ti pecaš piletinu po ruru :D

Link to comment
Share on other sites

imao si da iz padajuceg menija izaberes man i ispod toga fleece i 3 klika, nisam linkovao pocetnu stranu :)

nebitno, duks sa kapuljacom - donji deo je crn, a rameni deo i kapuljaca su zuti, kapiram da je uocljiv u moru stvari :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mnogo je dobar ovaj twinings crni čaj sa vanilom. istina, nije neki troo čaj koji se kupuje u trunkama i sprema u profi aparaturi, al za bućkuriš iz kesice je objasnio :)

Probaj 'Irish Cream' Teekanne-ov, sa malo mleka, sabija.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

meh, ne volim ni čaj ni kafu s mlekom

imao si da iz padajuceg menija izaberes man i ispod toga fleece i 3 klika, nisam linkovao pocetnu stranu :)

linkovao si mi početnu stranu, i to jednu od onih na kojima prvo moraš da mu kažeš odakle si pa da te pusti bilo gde.

Link to comment
Share on other sites

ali "profi aparatura" za chaj :D

dzezva_bg-2031a.jpg

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...