Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se smorim kada naletim na neku osobu, iz kruga ljudi na koje nalecem svaki dan i koja je mojih godina,a koja ne veruje u teoriju evolucije i kojoj je argument "ako su ljudi evoluirali od majmuna, zasto majmuni i dalje postoje"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kako se smorim kada naletim na neku osobu, iz kruga ljudi na koje nalecem svaki dan i koja je mojih godina,a koja ne veruje u teoriju evolucije i kojoj je argument "ako su ljudi evoluirali od majmuna, zasto majmuni i dalje postoje"

još nisam upoznao osobu mojih godina koja ne veruje u evoluciju :)

mada je to možda zato što se ne družim dovoljno sa ljudima

Hm5kD.jpg

Link to comment
Share on other sites

još nisam upoznao osobu mojih godina koja ne veruje u evoluciju :)

mada je to možda zato što se ne družim dovoljno sa ljudima

Hm5kD.jpg

pa mislim da to nema veze sa ljudima koji su forever alone :) vec sa verom u boga :) drasko se na neki nacin izjasnio po tom pitanju :) tako da i nije da ne znas nikoga :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Osim što se ljudi kod nas ne dele na one koji veruju u evoluciju i one koji veruju u kreacionizam, nego u one koji veruju u evoluciju i one koji niti su pokušali da razmišljaju na tu temu niti ih interesuje. Draško je u onom preostalom procentu statističke greške :tf2:

Link to comment
Share on other sites

U nekoj reklami na TV-u je stjuardesa upravo rekla na nadsihronizovanom srpskom "nalazimo se trideset hiljada fita iznad <neki grad>"

E moje marketing menadžerke što niste pročitale dve knjige do fakulteta.

Ahahha..

sinoc sam i ja cuo i bas poceo da zakeram...

Jebao ih sistem koji nije metricki....posle googlovanja...Jebao ih Imperijalni sistem :)))

I sta je, bre, vise sa ovim snegom i vetrom i mrazom...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

poklonio sam moje stare kopachke koje sam okacio o klin... bas sam se skurcao nesto... adidas predator accelerator iz '98. 13 god lol ... pri tom nisu bile stare nego su bile glanc nove jer sam ih picio samo po tekmama :)

a i poklonio sam ih nekom mladjem rodjaku koji je ono bash u losem finansijskom stanju, neka ga sluze u zdravlju i veselju :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

o/ go forth and pwn

kako se smorim kada naletim na neku osobu, iz kruga ljudi na koje nalecem svaki dan i koja je mojih godina,a koja ne veruje u teoriju evolucije i kojoj je argument "ako su ljudi evoluirali od majmuna, zasto majmuni i dalje postoje"

je l bar sisata?

Pa dobro tebi ali ona je stjuardesa, a u aviaciji se koriste stope, cvorovi itd itd nije kao da ona sad to moze da menja.

ako ćemo da tražimo dlaku u jajetu, te "nalazimo se tu i tu i idemo toliko i toliko" informacije obično saopštava pilot, a ne stjuardesa, i obično kaže ili samo u SI ili prvo u nautičkim pa u SI jedinicama, jer ga u nautičkim niko neće razumeti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...