Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ivke, kad tu idem u bioskop pa uvek zakacim i neku radnju sa strane...da bacim pogled...:)

Jbt, kako mi se igra basket na otvorenom :(((

Ajde vise i zima....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao vrsni kombinator sam napravio raspored predavanja, tako da danas mogu da se posvetim drugim stvarima. o/

Kakvo vreme nas ocekuje, cuo sam da ce otopliti za nekoliko dana, a isto tako da ce u sredu da napada neki highscore sneg?

Ne znam da gledam tv i weather2umbrella.com!

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Dokle vishe ovo rano ustajanje, DOKLE

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/238561/Zapalio-kucu-zbog-Dvora

Nesrecnica koja je na tom rodjendanu bila je moja ujna koja je dobila 30% opekotina po telu i 3 dana je u bolnici i dalje je u shock sobi ne mogu da se dobiju informacije u kakvom je stanju...lik je udario televizor valjda koji je explodirao a onda izasao napolje i uzeo kanticu benzina i poceo da poliva po kuci i zakljucao vrata , sve je gorelo i spaseni su brzom intervencijom vatrogasaca koji su upali u kucu...sta reci a ne zaplakati...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/238561/Zapalio-kucu-zbog-Dvora

Nesrecnica koja je na tom rodjendanu bila je moja ujna koja je dobila 30% opekotina po telu i 3 dana je u bolnici i dalje je u shock sobi ne mogu da se dobiju informacije u kakvom je stanju...lik je udario televizor valjda koji je explodirao a onda izasao napolje i uzeo kanticu benzina i poceo da poliva po kuci i zakljucao vrata , sve je gorelo i spaseni su brzom intervencijom vatrogasaca koji su upali u kucu...sta reci a ne zaplakati...

zasto ostavljas link ako govoris nesto deseto?

Bring It

Link to comment
Share on other sites

zasto ostavljas link ako govoris nesto deseto?

zasto ono kao verujes novinama ako ti ja pricam pricu iz prve ruke?? od ljudi koji su bili tamo?? zapitaj se malo :tf:

U novinama pise grejalica xD

ma lupetaju gluposti , ko jos veruje medijima neko im proda pricu samo da napisu nesto , nije bilo onako kao sto su oni napisali

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

rekoshe od 1. marta sa kontrolerima u gspu ulazi i komunalna policija, a danas mi 3 puta ulazila i nigde policije i jos uvek imaju prepoznatljive prsluke... + sam imao markicu od februara i nisu ni zagledali za koji je mesec, tako da sam dobro prosao [:)]

najeo sam se ko car i sad ce neka blejka da padne

Link to comment
Share on other sites

Ma, budzet je prazan, a treba para za finansiranje predizbornih projekata...

po firmama su poceli da salju razne opomene za sve zive gluposti, pa ko se upeca - upecao se ... :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...