Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ili zuja hehehe

zuja.jpg

vratija sam se...nevoljno doduse :)

Stan salonske visine, ogromna dnevna, 3 spavace, 2 kupatila, terasa, pun frizider nutele(!) i brz net.

Sto covjek vise pozeleti moze.

Zao mi je sto se nisam iscimao pored slike sa banom jelacicem, da uradim i akciju skidanja gaca i slikanja na trgu doktora franje tudjmana, kapiram da bi ipak bilo uvredljivo ka domacinima :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bilo je i par zanimljivih knjiga o vukovaru i NDH OBAVIJESTAJNIM SLUZBAMA, ali fak ko ih jebe.

Zao mi je sto sam bio u zurbi i nisam poneo njihov blic, vecernje, 24 h i tako. Dakle vise vesti o srbiji nego kod nas. Po ceo dan se bave nama, neka cudna fascinacija, mrznja, zavist se kriju u njima ka nama :)

Generalno fasciniran sam da u centru centra moze da te kelner zaprepasceno gleda jer vices "CAO KAFU SA MLEKOM" ili da dobije s mrk pogled na "ja cu kranjsku kobaju sa sirom" (oh wait).

Ah naravno praceno i sa jako ljubaznom zastitarkom u banci (radnica obezbedjenja, stvarno jako fina) :

"izvinjavam se stvarno, ali ne znam cirilicu, sto vam pise na osobnoj za ime?"

"bred pit"

"br...hehehehe hihihihi hihihoho"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dolazi mi za pola sata na razgovor za posao mlada arhitektica 85-o godiste...

Da joj dam Vuduov telefon, pa da joj to bude uslov za nastavak saradnje :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@kori & kili

Mi smo dosli oko pola 10 tamo i bili do pola 12, taman da cujemo prva 3 benda, od kojih su mi Rock Filter bili najbolji, da, masa ljudi koja sedi, nisam video nikog da headbanguje osim pevaca :D Uglavnom, najveca guzva je bila na Salvation Zero, posle toga smo mi otisli do sobarice, a verovatno je i tada pocelo da se prazni.

Takodje sam u gornjoj sobi dok sam isao ka wc-u cuo dva lika kako pricaju kako su nekome "povecali rejndz" :) Al' sam zato video curu koju nisam video mozda 10tak godina, sasvim slucajno, radila je na jaknama, hjoj kako je slatka sada [:X]

I da, ono pivo koje toce ima vise pene nego piva, staropramen u flasici all the way.

Link to comment
Share on other sites

E, simpaticno je devojce skroz...

mislim, cak bi se uklopila u onaj J-rock fazon ili kako vec...ono, nokti ofarbano u crno i pustena kosa...prvo sam mislio da se Pesma obukao u zensko i stavio periku...:)

Evo, ja cu da se angazujem koliko budem mogao da je primimo na posao, pa cemo onda da izvrsimo ispitivanje sa jel imas decka, koju muziku slusas i jel te ne plase gikovi :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...