Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

išlo nas je za 3 celu tekmu i plašio sam se da će se mnogo isprimati na taj šut i početi da maše, kao što se i desilo.

kešelj sabio celu tekmu i onda pogrešio na kraju, šteta, teodosić me iznervirao kada je šutnuo za 3 u onoj polu-kontri, tepić retard.

carevi su u svakom slučaju, trude se i vidi se da im je stalo, dovoljno da dobiju punu podršku od mene.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

svaka cast, smorio sam se, ali mi je drago sto znam da ce ova generacija jos dugo igrati, a da su se ostali uglavnom istrosili...

sudije cmarevi klasicni, ukenjalo ih je jedno 15 puta kos faul u nekim nebitnim situacijama...imali smo neke glupe "sitne" greske koje su nas mozda i kostale citavog meca...poslednji napad i odbranu necu da komentarisem, usrali smo stvar...svaka cast

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Da Bog da one sudije dale sve pare na lekove deci svojoj! Uvek cu priznati sportski poraz ali poraz u utakmici koju sudije nameste NE! Svaka cast momcima na borbi i zeleo bih da igramo protiv ovih govana u litvaniji i na olimpijadi pa da im se poseremo u usta prolivom! Srpski kosarkaski tim je najbolji na ovom sampionatu a ko ne misli tako neka jede govna!

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

svaka cast momcima. sto se tiche sudija, tu ne mozemo sada nista i to ide samo njima na cast. nase je samo da ostanemo jaki kao tim, a pokazali smo da imamo najbolji timski duh i zajednistvo od svih timova i sledece godine ovakav tim osvaja evropsko prvenstvo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...