Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Savanovic i Novica realno najvise iskidali, ali ovaj Teo je takav car i zato se nikada ne derem na njega kada za 2 sekunde napada opuca trojku :)

jebeno ne verujem kako sam urlao kad smo dobili, da one somine od fudbalera igraju upola ovako srcem i borbeno... gde bi nam bio kraj :D

taj fazon,teu se tolerishe bahanalisanje zbog ovakvih stvari,ali realno novica sabio prvo poluvreme,savan poslednju cetvrtinu,a keselj je odigrao kao vrhunski majstor.Malo smara sto je Teo pokupio sav kajmak zbog trojke,ali nema veze:)

A druga recenica,qft.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i tako... zelim da iskoristim ovu priliku da vam napomenem da duda ivkovic ne zna da selektira igrace... i da je trebalo da igra stojakovic... u tom slucaju on bi bezao od lopte (ako uopste moze da stoji na nogama), milicic bi pravio blok, a teo bi imao zadatak da doda svemogucem buzzerbeater-u...

da ne quote-ujem sam sebe... mrzi me da trazim: NIKADA NIKO nece zeleti da igra protiv srbije bez obzira ko igra za nas tim... ipak smo mi monstrumi :)

pitanje za strucni stab: zasto ste zvali tea u reprezentaciju, ako vec moze da postigne kosh od kuce???

i za kraj slavko cvitkovic na tve:

no podemos hacer nada en los últimos segundos ... sólo puede ser los serbios!

Link to comment
Share on other sites

Fazon je sto mi igramo KOSARKU i jebeno i te kako umemo da igramo kosarku i sutra u novinama mozete videti naslov:

THE KING WANTS HIS CROWN BACK!

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

E sad realno kad se pogleda, ovde je 99% muska populacija.... Da ste zensko dali bi pre dali picke Teodosicu ili onom manekenu Cristianu Ronaldu. Znam odgovor. A jebene zene sto drndaju na CRonalda. Kurve sve su iste.

elem on topic:

Ne znam dali ste primetili u par navrata kako Duda na tajm outu ih kritikuje da vise shutiraju trojke. Svako ko je ikad trenirao kosarku zna ce da svaki trener ne gotivi shutiranje za tri poena i gleda ga kao neko nuzno zlo. Jeste dobro kad ubacis ali kad se izvuce prosek ako nemas dobre sutere vise ti se isplati da ides na 2 poena u 90% slucajeva. Ali Duda zna da on ima 10 od 12 igraca koji mogu da pogode (da cak i Tepic). I ova trojka Teodosica je produkt svega toga. Naravno produkt za koji moras da imas veeeelika muda. Glupo je vise trositi reci svi ste gledali. Inace mene odusevljavaju neke stvari kao sto su ove izjave Teodosica i Velickovica posle. Takva skromnost, takav ponos, takva zelja da se gine za jedan tim koji ce usreciti par miliona ljudi u Srbiji makar na kratko

edit:

ako neko nadje na youtubu snimak gore pomenutug interviewa sa Teom i Novicom nek back link

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...