Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa da,koja crna kradja,josh ja citam tekst i malo sam bio lolwtf,posto sam realno bio klinac,a secao sam se samo danilovicevog zakucavanja,nisam cak ni mogao da se setim saletovih trojka,ali tad nas je bre ceo svet mrzeo,ko bi bre krao za nas,haahahahahah,koji kompleksashi,skoro ko grobari HAE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kada bi Duda, ne daj boze, otisao, da li vidite nekog nasheg mladog trenera koji bi mogao da jednako ili barem priblizno uspeshno vodi tim? Ruku na srce, Ivkovic ima 67 godina i ne bi se niti ljutio niti iznenadio kada bi rekao da sutra napusta repku jer hoce da se smiri i da ne moze da istrpi neizbezan stres koji prati rad sa reprezentacijom, posebno kada se ne placa nista. Cak i da covek nikada nista nije osvojio.

Od proverenih imena jasno je da Obradovic nece i po treci put da bude trener, ne barem uskoro. Pesic takodje, za Maljkovica i Ivanovica pretpostavljam da im nije do gubljenja zivaca sa nashim savezom, sto je steta posebno za Ivanovica.

Kada pogledamo nashe klubove tu su sve manje vishe ista trenerska imena vec 20 godina, a ne secam se kada je poslednji put neki mladi nash trener, pored Dzikica, otisao u inostranstvo u neki respektabilni evropski klub. U NBA imamo Igora Kokoska, pomocnog trenera Pistonsa, ali pitanje je koliko on prati igre nashih igracha u Evropi... Lepo je sto je Mica Beric u sastavu struchnog staba, mozda ce od njega postati dobar trener za koju godinu. Uvek mi je bio gotivan, opusten i nearogantan lik, sto je retkost medju profesionalnim sportistima. Ne znam da li je ove godine djordjevic trenirao neki tim, kao Stefanel pre godinu ili dve.

Mada, da mogu da biram idealnu lichnost za trenera nashe reprezentacije, od bivshih kosarkasa to bi bio samo jedan lik - Milenko Topic. Samo da ga ponovo vidim na tv-u, koji je to car bio. Jel zna neko cime se dotichni sada bavi?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jel se seca neko te tekme sa Litvancima, znam da ih je Sale napunio trojkama (cini mi se 9) i da je Danilovic zakucao preko Sabonisa. To mi je ostalo u secanju, jel se seca neko te tehnicke i te "kradje"?

tehnicka je po meni zasluzena... zavisi od sudije koliko postuje samog sebe i sta ce da dozvoli a sta ne... toliver je svirao marculionisu gazenje linije npr, i to kada je tek izvedena lopta za napad... ali to je bilo ocigledno... cini mi se da nam je u jednom napadu sviran kosh i istovremeno faul... vrlo kontradiktorna odluka... ali zaista je bilo davno... pogledacu ovih dana opet utakmicu... nisam odavno... grci su nam zvizdali zato sto smo ih jebali DVA puta na tom prvenstvu... prvu utakmicu na EP posle sankcija igrali smo sa grckom u grupi... i gubili prvo poluvreme 20 razlike... naravno jebali smo ih... u polufinalu smo ih prosli na produzetke cini mi se... dve jako guste utakmice smo odigrali u desetak dana i atinski cigani su nam zvizdali i navijali za lietuva-u... marculionis je divljao, sale mu je objasnio da nece biti igrac utakmice... homicus je usao sa svojih 50 godina i dao nam dve trojke, potom je isao na reanimaciju :) ... dete mu jebem necu ga zaboraviti do kraja zivota... kurtinaitis i sabonis... BRRRR... zastrasujuce finale... epilog svi znamo :)

Nije bilo kradje, dobili smo i mi i Litvanci tehnicku. Ali se secam da su 'rvati tada napustili salu jer smo mi osvojili zlato, nisu mogli da podnesu da gledaju dodelu.

ma dodelu bi izdrzali... ali HEJ SLOVENI! nah...sanse nije bilo :D

atina je mali grad a grci su pičke

ali kada to sa gradske skupstine peva tomasevic... JAO iseko sam se... kad dodjem gajbi trazim taj VHS... sa sve SOS-om... i 98. kada je muta posle svetskog zlata smirivao sve recenicom: ljudi zasto se radujete??? pa ovo je sve normalno :D

Mada, da mogu da biram idealnu lichnost za trenera nashe reprezentacije, od bivshih kosarkasa to bi bio samo jedan lik - Milenko Topic. Samo da ga ponovo vidim na tv-u, koji je to car bio. Jel zna neko cime se dotichni sada bavi?

divac dosao u zvezdu... zvezda igra evroligu... nije sprdnja... verovali ili ne... pionir se raspada... ulaze kosarkasi zvezde... divac, a iza njega kapiten milenko... i jedna budala se prodere: MILENKO TOPIC! i krece cela jebena hala u transu... topiceva faca dok se skandira njegovo ime, a stoji pored jebenog oca svih oceva... PRICELESS :D

Link to comment
Share on other sites

Lale je ok covek.

Bio je trener Partizana 85-86 kada smo pobedili Cibonu 122-121. Secam se kroz maglu ove utakmice, bio sam mali jako. Gledao na tjubu skoro hajlajts.

Dule Vujosevic mu bio pomocni trener, imao negde 26 godina :D

Zbog toga cu uvek da ga postujem. Stvarno je hteo da iscupa Zvezdu, ali je bagra sjebala sve.

Link to comment
Share on other sites

ahahh :):)

Bitka na Bosforu"

.....Miloš Obiliću Teo,dal' je 'teo ili nije 'teo...

približi se Ašiku u skoku,

pomazi ga on malo po oku,

pade Ašik ko da je u šoku...

udari ga kao da je soko,

Murat viče:

Iskopa mi oko!...

pade Ašik na kolenca kriva,

pade glava k'o da nije živa...

poskakaše na 'iljade bula,i još par 'iljada mula...

pao turčin od ljutijeh rana,vrišti,pišti i cela dvorana...

grli njega glavni kadija,samo sikće kano da je zmija...

Oj Ašiče,ti ne roni slince,pomoći ću da bijete klince...

po liniji ti se samo kreći,ja ću gledat' ništa neću reći........

Veseli se i okolna raja,što nam nikad neće bit' do jaja..

.

Ajoj Srbi,vi proklete ptice,što u sekund zabijate trice..........

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sad na jednom sajtu čitam neke vesti, pa me jedna podseti na ovaj topic:

"Peđa Stojaković više nema onaj status u Nju Orleansu koji je ranije imao pa ga je početnik na mestu trenera, šest godina stariji Monti Vilijams, stavio na listu neaktivnih igrača iako je nekadašnji kapiten naše reprezentacije potpuno spreman."

Urekli ste ga. :(

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...