Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Задњи њихов напад је требао фаул. Кад је већ прошао, већа је шанса да промаши једно бацање него да иде на двокорак јер ће дати кош сигурно..

pope mojne da kenjas... bolje kos+faul... pa da promasi namerno bacanje... ili da dobiju nesportsku... pa 6 bacanja i lopta sa strane :) znam da si utucen, ali alah je obecao sudijama vise od tvog boga :P

kad sam vec krenuo u zajebanciju sa necijim altom, da nastavim:

300 ovih nasih poturica je pravilo haos po srbiji i sa turskim barjacima slavilo ulazak u finale... trebalo bi organizovati 20k budala sa full americkim obelezjima da im ode tamo i iskenja se u facu na +30 veceras... ako se oni osecaju kao turci sa srpskim drzavljanstvom mozemo i mi da budemo ameri... eh i ti amerikanci... ni krivi ni duzni ce se posrati po svetskom prvenstvu :D njih sme da pokrade samo njihova vlada :))

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto zestoko ispizdeo :)

ok i sudije i foliranje, sve sam to ocekivao. ALI

da oni jebeno PEDESET PUTA daju kos posle faula, to ne mogu da shvatim...ajde jednom, dva, pet puta, ali oni su u svakoj jebenoj cetvrtini dali po 3 takva kosa...pa jebem mu mater, ili ga fauliraj lepo ili ga pusti...

i naravno, opet nedovoljno dobar % slobodnih...

osim losih bacanja i tih glupih faulova nemam nista vise da zamerim, a imajuci u vidu da ja stalno imam sta da zamerim, to znaci da su carevi! :D

gg

edit: ono sto mi je posebno drago je da svi u nasem timu igraju tu kosarku...dobro, osim tepica :)

stvarno svaka cast svima :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto zestoko ispizdeo :)

ok i sudije i foliranje, sve sam to ocekivao. ALI

da oni jebeno PEDESET PUTA daju kos posle faula, to ne mogu da shvatim...ajde jednom, dva, pet puta, ali oni su u svakoj jebenoj cetvrtini dali po 3 takva kosa...pa jebem mu mater, ili ga fauliraj lepo ili ga pusti...

i naravno, opet nedovoljno dobar % slobodnih...

osim losih bacanja i tih glupih faulova nemam nista vise da zamerim, a imajuci u vidu da ja stalno imam sta da zamerim, to znaci da su carevi! :D

gg

edit: ono sto mi je posebno drago je da svi u nasem timu igraju tu kosarku...dobro, osim tepica :)

stvarno svaka cast svima :)

to za kosh+faul stoji... ali onda odluce da ne prave faul... AVAJ sudija i dalje svira sta hoce :D

Link to comment
Share on other sites

Bio je faul nad Velickovicem u oba zadnja nasa napada, nije bio kos faul nad Erdenom.

Detalj kada ne sude kos u silaznoj putanji, Turcin sa obe noge u autu baca kontru, Teo se postavlja kako treba i sude mu faul u odbrani. Jebem mater sudijama.

Ima jos mnoooogo ovoga....da ne pominjem onu slinu Asika, jebem li mu sve.

+1

cista kradja, na toliko mesta, i da su opet jedva pobedili... sudjenje je pocelo da ide na nasu stetu par minuta nakon pocetka drugog poluvremena... ekipa im je toliko slinava , sa regularnim sudjenjem bilo bi +15 za nas... steta zasluzili su momci finale...

kontam sledece godine na ep-u da ce biti pravo ribanje (mada tada nece biti doktpr duda na klupi)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

za mene su nasi prvaci

super, okaci im onda neko tvoje zlato oko vrata.

Sto se tice danasnje tekme, videlo se da ovi zeleni mnogo vise zele pobedu. Nasi mrtvi, bez motivacije. I iskreno, ovako nesto sam i ocekivao za danasnji mec.

Jebi ga, mnogo su pokazali, ali mislim da je trebalo danas to da materijalizuju. U svakom slucaju, zasluzuju docek.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...